Yaşam

2020 Survivor Ünlüler Takımından Elenen Kim Oldu?

 TV8 ekranlarının en çok sevilen yarışması olarak bilinen Survivor yeni bir eleme heyecanıyla izleyicilerin beğenisine sunuldu. Gönüllüler ve Ünlüler arasında yaşanan kıyasıya mücadele büyük ödül yaklaştıkça devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde adada bir eleme heyecanı yaşandı. Gerçekleşen eleme sonrasında ise Ünlüler bir kişi daha eksildi.

53. bölümde yaşanan eleme heyecanının ardından adaya Ezgi Hocaoğlu veda etti. Acun Ilıcalı yönetiminde gerçekleşen ada konseyinde heyecanlı anlar yaşandı. Acun Ilıcalı tarafından isimler tek tek aldıkları oylarla birlikte açıklandı. 6 isim arasında eleme heyecanı yaşandı. Yaşanan eleme sürecinin ardından en az oyu aldığı belirlenen kişi ise Ezgi Hocaoğlu oldu. Ünlüler takımından bir kişi daha eksilmiş oldu.

Yaşanan ayrılık Ünlüler takımında üzüntüye neden oldu. Gönüllüler ise bir eleme konseyini daha eleme olmadan atlatmış oldular. Gönüllüler takımında Yasin ile Barış arasında meydana gelen kavga sonrasında Acun konsey sırasında kararını açıkladı. Her iki yarışmacının da elde edilen ve kazanılan ödüllerden 3 kez olma şartıyla yararlanamayacakları öğrenildi.

Dikkat çeken yarışmacı Ezgi Hocaoğlu nereli, kaç yaşında ve gerçek hayattaki mesleği ne?

Milli cimnastikçi olan Ezgi Hocaoğlu 1995 doğumlu. 5-16 yaş aralığında yıllardır profesyonel olarak Artistik Jimnastik yaptığı belirleniyor. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olan Ezgi yarışma öncesinde pilates eğitimleri de veriyordu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı