Yaşam

Acun Ilıcalı Instagram Canlı Yayın Rekorunu Kırmayı Başardı

Ünlü televizyon sunucusu ve programcı olan Acun Ilıcalı reyting rekorları kıran Survivor programında ilklere imza atmaya devam ediyor. Programa gösterilen yoğun ilgi sosyal medya ödüllerinde de kendisini gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan canlı yayında 1 milyon izlenme oranı yakalanmıştı. Bunun ardından dünya çapında rekorun 2 milyon olduğu ifade edilmişti.

Acun Ilıcalı yeni bir canlı yayın açacağını duyurmuş ve herkesi bu canlı yayına davet etmişti. Dünya rekorunun kırılması için bir deneme olacağı ifade edildi. Şimdilerde tüm yarışmacılar tarafından açılan canlı yayına ilgi oldukça fazlaydı. 3 milyon kişinin izlediği canlı yayın dünya rekorunu kırmayı başardı.

Dünya Rekoru İki Dakikada Kırıldı

Instagram üzerinden başlatılan yeni rekor denemesi oldukça dikkat çekmişti. Bunun ardından 23:30 da başlayan canlı yayın bayramın ikinci günü gerçekleştirildi. Anlık olarak 3 milyon kişi tarafından izlendiği belirtildi. Bu durum yeni bir rekor olarak ifade edildi.

Acun Ilıcalı yeni rekoru sadece iki dakika içerisinde kırdı. Bu durumda yeni bir rekor olarak ifade edildi. İzleyicilerden Acun Ilıcalı’nın bir ricası vardı Bu süreç içerisinde NBA basketbolcumuz olan Cedi Osman’ı takip etmelerini istedi. Cedi Osman ise sadece 10 dakikalık süreç içerisinde 600 bin takipçi kazanmayı başladı.

Daha önce 1 milyon izlenme rekoru ünlü rapçi olarak bilinen Tekashi69’a aitti. Rekorun kırılması bir başarı olarak ifade edildi.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı