Yaşam

Acun Ilıcalı’dan Ersin Korkut Açıklaması! Yeni Eleme Ne Zaman Yapılacak?

Survivor yarışmasının 74. Bölümü dün akşam yayınlandı. Elenen isim düzenlenen ada konseyinde açıklandı. Bir süredir merak edilen eleme ismi de böylece ortaya çıkmış oldu. Yarışmanın sonuna geldikçe heyecan doruğa çıkıyor. Bu süreçte ünlüler ile gönüllüler arasındaki gerilim ve kıyasıya mücadele artmaya devam ediyor.

Son oynanan futbol oyununda Ersin bir sakatlık yaşamış ve sonrasında da doktorla görüşmüştü. Sağlık durumu hakkında pek çok kişinin merak ettiği açıklama sonunda yapıldı. Dün yayınlanan bölüm pek çok kişiyi oldukça üzdü.

Bu Hafta Eleme Yapılmadı

Survivor eleme konseyince Acun Ilıcalı bir açıklamada bulundu. Yeni bir karar sonrasında bu hafta elemenin yapılamayacağı belirtildi. Ancak yarışmacıların aldığı dokunulmazlık yarışındaki puanlar ise saklı tutulacak. Acun Ilıcalı açıklamalarında ‘Şuanda almış olduğunuz tüm puanlar saklı tutulacak. Sakatlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyecek olan Ersin yerine başka bir elemenin yapılmayacağını kararlaştırdık. Bu elemenin ileride adaların birleşmiş olduğu bir dönemde daha rahat geçirmeniz amacıyla kullanabileceğiniz bir hak olarak düşünebilirsiniz’ dedi.

Ersin’e Köpeğinin Öldüğü Söylenmedi

Ersin Korkut’un haftalar önce ölen köpeği bu elemede de Acun Ilıcalı tarafından söylenemedi. Özellikle köpeği hakkında konuşan ve çok özlediğini dile getiren yarışmacının ise ekran başındaki binlerce kişiyi üzdüğü ortaya çıktı. Acun Ilıcalı’nın bu haberi vermeyerek reyting peşinde koşmadığının fark edilmesi de sosyal medyada pek çok yoruma neden oldu

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı