Yaşam

Aslı Enver’de Yeni Bir Aşk mı Doğuyor ?

Aslı Enver ile Kerem Tunçeri arasında yeni bir aşk mı doğuyor? Sorusu kısa bir süre önce gündeme bomba gibi düştü. Aslı Enver ile Kerem Tunçeri’nin aşk iddiası birkaç saat önce yeni yeni gündeme geldi. Kanal D ekranlarında günlük yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programında bu haber, bomba gibi düşen bu aşk hikayesinde Aslı Enver’in hayranları tarafından araştırma konusu oldu.

Yıllar süren ilişkisini çok kısa bir süre önce bitiren Aslı Enver gönlünü Kerem Tunçeri’ye mi kaptırdı? Yaklaşık olarak 1 ay süredir birlikte olan çift ilişkilerini şimdilik gözlerden uzak yaşamaya çalışıyor.

Murat Boz ile olan ilişkilerini geçtiğimiz yaz aylarında sonlandıran Aslı Enver’in yalnızlığı bitti mi? Ünlü oyuncu gönlünü Kerem Tunçeri’ye kaptırdı. Magazin programın’da 2.sayfa’nın özel haberlerine göre, güzel oyuncu gönlünü basketbolcu olan Kerem Tunceri’ye kaptırmış gibi görünüyor. Çift ilişkisini gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor.

YAKLAŞIK BİR AY ÖNCE TANIŞTILAR

Aslında çok uzun süre olmadı. Kerem Tunçeri ve Aslı Enver bir ay önce arkadaşlarının düzenlemiş olduğu bir ev partisine katılmıştı. Bu organizasyonda tanışma fırsatı bulan ikilinin ilişkisi kısa sürede aşka döndüğü konuşuluyor. Corona virüsü sebebiyle ayrı kalmak zorunda kalan ikili sık sık telefon görüşmesi yaparak ilişkilerini yürütmeye devam ettiği düşünülüyor. Karantina süresi bitene kadar birbirleriyle sürekli olarak haberleşen ikili şimdilik ilişkisini kimsenin bilmesini istemediği düşünülüyor.

DAHA ÖNCESİNDE ASLI ENVER, URAZ İLE YAKINLAŞMIŞTI

Oyuncu olarak görev yapan Aslı Enver’in birkaç ay önce meslektaşı olan Uraz Kaygılaroğlu ile çok kısa süreli bir görüşmesi gerçekleşmişti. Üç kez yemeğe çıkan ikili ortak nokta bulamayınca görüşmeme kararına varmıştı.

Son zamanlarda yaşadığı farklı ilişkilerde henüz kafası karışık olan Aslı Enver Kerem Tunçeri ile uzun soluklu bir ilişkisi olacak gibi görünüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı