Yaşam

Bensu Soral’ın Güneşlenirken Çektirdiği Fotoğraflar Sosyal Medyada Çok Konuşuldu

 Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen setlerden uzak kalan ve evinde karantinada olan Bensu Soral sosyal medyada paylaşımlarına devam ediyor. Sık sık yaptığı ev paylaşımları ile takipçileri tarafından oldukça dikkat çekiyor. Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflara her gün binlerce yorum ve beğeni geliyor.

Güneşlenirken Pozlarını Paylaştı!

Sosyal medyada yüksek takipçi kitlesine hitap eden güzel oyuncu, İstanbul’da çıkan güneşli havanın tadını çıkardı. Güneşi görür görmez güneşlenmeyi ihmal etmeyen güzel oyuncunun sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu fotoğrafları sadece 3 saatlik zaman dilimi içerisinde 180 binden daha fazla beğeni aldı.

Güzel oyuncunun paylaşımlarına gelen yorumlar da git gide artıyor. Güzelliği ile çok konuşulan Bensu Soral’ın paylaşımları takipçileri tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Bensu Soral’ın yeni sezonda setlere dönüp dönmeyeceği ise merak konusu oldu. Salgının bitmesinin ve hayatın normalleşmesinin ardından pek çok kişi güzel oyuncuyu yeniden televizyonda izlemenin hayalini kuruyor. Gelen yorumlardan pek çoğu ise bu süreç içerisinde yeni bir proje anlaşmasının olup olmadığıydı. Ancak ünlü oyuncu bu sorulara yanıt vermedi.

Hakan Baş ile evli olan güzel oyuncunun evliliğinin kıskançlık nedeniyle sallantıda olduğu iddia edilmişti. Bu süreç içerisinde açıklama yapmayan ikilinin gazetecilere vermiş oldukları el ele görüntüler çıkan haberlerin sadece bir iddiadan öteye gidemediğini bir kez daha ortaya koydu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı