Yaşam

Beyaz Show Geri Döndü! Hangi Kanalda ve Ne Zaman Yayınlanacak?

 Beyazıt Öztürk tarafından hazırlanan ve sunulan Beyaz Show programı bir döneme damgasını vurmuştu. İlk olarak 1996 yılında başlayan ve 2018 yılına kadar devam eden program sayısız konuğa ev sahipliği yaptı. Gençlerin en sevdiği gece programlarından birisi olan program 2018 yılında format değişikliklerinin ardından alınan ani bir kararla sonlandırılmıştı.

Pek çok kişinin hala eski bölümlerini izlemekten keyif aldığı bir talk Show programıdır. Efsane program hakkında fragmanlar dönmeye başlayınca akıllara merak edilen soru geldi. Ünlü program ve efsane geri mi dönüyor?

Beyaz Show Yeniden Başlayacak Mı?

beyaz show

Koronavirüs salgınında herkesin evde olduğu son dönemlerde televizyon kanallarında çok sevilen eski yapımlar tekrar oynatılmaya başlandı. Beyaz Show’da bu yapımlardan birisi oldu. Ne yazık ki yeni bölümleri hala çekilmeyen programın, eski ancak çok sevilen ve izlenen bölümlerinden hazırlanan kolajlar yeniden ekranlara gelmeye başladı. İlk bölümünün dün gece yayınlandığı Beyaz Show hala ilk günkü yayınları gibi izlenmeye devam etti.

Program Hangi Kanalda ve Hangi Gün?

Kanal D ve Cuma günü ile özdeşleşen program için yine aynı gün ve aynı kanal tercih edildi. Bundan sonra her hafta, eski programlardan en çok beğenilen ve konuşulan bölümlerden oluşturulan bir kolaj Cuma geceleri Kanal D ekranlarında saat 00.00’da ekranlara gelecek. Eski bölümlerin pek çok kişiyi geçmişe götürüp bir nostalji kuşağı yaşatacağı düşünülüyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı