GündemYaşam

Burak Akkul İyileşti mi? Eşi Seda Akkul Durumu Ne?

Koronavirüs salgını tüm dünyada etkisini sürdürürken ‘Çok Gezenti’ programı ile tanınan Burak Akkul ve eşi Seda Akkul’un koronavirüse yakalandıkları açıklanmıştı. Burak Akkul’un semptomlarının ilerlemesi ve ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırıldığı ve durumunun ciddiyetini koruması üzerine yoğun bakıma alındığı bildirildi. Yoğun bakımda 20 gündür uyutularak tedavisi devam ettirilen Akkul sevenlerini bir hayli korkutmuştu.

Eşi Seda Akkul ise eşinin yoğun bakıma kaldırıldığını duyduktan sonra sinir krizi geçirerek fenalaşmış ve durumunun ağırlaştığı belirtilmişti. Karı kocanın uzun zamandır hastanedeki tedavileri devam ediyordu. Burak Akkul geçtiğimiz günlerde yoğun bakımdan çıkarılmış ve normal odaya alınmıştı. Hastalığı yendiği söylenen ikilinin yapılan son testleri negatif çıktı.

Taburcu Edilerek Evlerine Gönderildiler

taburcu

Akkul çiftinin uzun süredir tedavi gördüğü Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden bugün akşam saatlerinde taburcu edildikleri öğrenildi. Burak Akkul ve Seda Akkul sosyal medya hesaplarından süreç hakkında bilgi verdiler. Sevenleri tarafından iyi haberleri merakla bekleniyordu. Bu süreç içerisinde hastane tarafından da ikilinin taburcu olduklarına dair bir video paylaşıldı.

Daha önce hastanede yaptıkları paylaşımlarla hastalığı yendiklerini, bulgularının son bulduğunu biraz daha dinlenip güç topladıktan sonra hastaneden taburcu olacaklarını açıklamışlardı. Sevenleri aldıkları iyi haber sonrasında derin bir nefes aldılar. Hastalığı yenen ve sağlıklarına tekrar kavuşan ikili pek çok kişiye de umut oldu. Eve gönderilen karı kocanın bir süre evden hiç çıkmadan izole olmaları ve bol bol dinlenmeleri bekleniyor.  

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı