Yaşam

Burak Akkul Yoğun Bakımdan Çıktı: Seni Yendim Korona!

Koronavirüs salgını tüm ülkede etkisini gösterirken, haftalar önce ‘Çok Gezenti’ programı ile tanıdığımız Burak Akkul cephesinden korkutan haber geldi. Ünlü sunucunun gezdiği ülkelerde virüse yakalandığı, ülkeye döndükten sonra bazı bulguların ortaya çıkmasının ardından yapılan testlerin pozitif çıktığı duyuruldu. Hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan ünlü isim hastane odasından sevenlerine yaptığı paylaşımla iyi olduğunu duyurmuştu.

Eşi Seda Akkul ile birlikte dünyayı gezen ünlü isim çok geçmeden nefes darlığı şikayetiyle yoğun bakıma kaldırıldı. Solunum cihazına bağlandığı ve ağır bir süreç geçirdiği için tedavisine uyutularak devam ettiği açıklanmıştı. Eşi Seda Akkul’un da test sonuçlarının pozitif çıktığı ancak genel sağlık durumunun iyi olmasından dolayı evde karantinada olduğu belirtilmişti. Çok geçmeden eşinin yoğun bakıma kaldırıldığını duyan Seda Akkul’da fenalaşarak hastaneye kaldırıldı ve hastanede tedavi altına alındı.

Burak Akkul’dan Sevindiren Haber Geldi

20 gün boyunca yoğun bakımda kalan ve uyutulan Burak Akkul sevenlerini oldukça korkutmuştu. 20 günün ardından sevindiren haberi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Eşi ve kendisini çektiği videoda yoğun bakımdan normal odaya geçtiğini duyurdu. Bir süre daha toparlanmak için hastanede tedavi görecek olan ünlü sunucunun ve eşinin yapılan 2. Koronavirüs test sonuçları negatif geldi.

Burak Akkul ‘Artık servis odasındayım. Bir süre daha doktorlarımıza ve hastane ekibine emanetiz. Eşim ile yapılan testlerimiz negatif çıktı. Güçlenmek için bir süre daha hastanede kalacağız ancak sonrasında evimize döneceğiz’ dedi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı