Yaşam

Çernobil’de Yarı Çıplak Resim Çeken Mankene Büyük Tepki

Çernobil’de Yarı Çıplak Resim Çeken Mankene Büyük Tepki

Rusya’da yaşanan Çernobil faciasından sonra uzun yıllardır kimsenin girmediği ve ölü alan olarak tabir edilen bölge, bu sıralar oldukça popüler bir yer haline geldi. Bu popülerlikten nemalanmaya çalışanlarda tabi ki fırsatı kaçırmıyor. Yarı çıplak bir şekilde Çernobil’de resim çektiren ve Instagram hesabında paylaşan model, yoğun tepkilere maruz kaldı.

Çernobil’de Yarı Çıplak Resim Çeken Mankene Büyük Tepki

Her Şey Chernobyl Dizisi ile Başladı

Çernobil’de yaşanan nükleer patlamayı konu alan Chernobyl dizisi, tüm dünyada milyonlarca kişinin beğenisini kazandı. Durum böyle olunca Çernobil bölgesi de dizi meraklılarının uğrak noktası oldu. Hatta durum öyle tehlikeli bir hal almaya başladı ki Chernobyl dizisi yapımcısı ve yazarı, bölgeye gidilmemesi konusunda açıklamalar yaptı. Ancak yapılan tüm bu açıklamaların yeterli olmadığı görülüyor.

Instagram’a her gün Çernobil’de çekilen onlarca fotoğraf yükleniyor. Ancak Instagram modelinin attığı son fotoğraf ortalığı karıştırdı. Popüler olmak amacıyla yarı çıplak fotoğrafını Instagram’a yükleyen model, yoğun eleştirilere maruz kaldı. Bölgedeki yoğun radyasyon tehlikesine rağmen hayatlarını riske atan kişiler için yetkililerin önlem alması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı