Yaşam

Çocuklar Duymasın’ın Çaycı Hüseyini Koronavirüse Yakalanıp Hayattını mı Kaybetti?

Çocuklar Duymasın Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden birisi olarak biliniyor. Zaman zaman yeniden başlayan dizide karakterler günümüzde hala konuşulmaya devam ediyor. Bu süreçte Çaycı Hüseyin karakterine hayat veren ve izleyici tarafından çok sevilen Alpaslan Özmol’un öldüğü iddia edildi.

Daha önce ünlü oyuncu hakkında haber sitelerinde ve sosyal medyada hakkında çeşitli haberler çıkmıştı. Bu haberlerin ardından ölmediğini ve hayatta olduğunu ifade eden açıklamalar yapmıştı. Bu sefer yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Ünlü oyuncunun salgın döneminde koronavirüse yakalandığı ve ardından hayatını kaybettiği iddiaları gündeme gelmeye başladı.

Çaycı Hüseyin Yaşıyor!

Bugün sosyal medyada yapılan haberler sonrasında iddiaların gerçeği yansıtmadığı ifade edildi. Çaycı Hüseyin karakterine hayat veren ve hafızalarda o karakterle kalan Alpaslan Özmol hakkında çıkan iddiaları bir kez daha yalanladı.

Konu hakkında daha önceki açıklamalarında ‘Sürekli hakkımda ölüm haberleri gündeme gelmeye başladı. Ben bunları yalanlamaktan sıkıldım. Her gün bu konuda panik atak geçirmeye başladım. Bir gün öleceğim ve o zaman buna kimse inanmayacak’ dedi.

Mizahla birlikte ölümün bir arada kullanılamayacağının altını çizen ünlü oyuncu sevdiklerinin ve ailesinin de bu süreçten olumsuz etkilendiğini ve bu konuda insanlardan bir anlayış beklediğini ifade etti.

Almanya’nın Hamburg kentinde 1976 yılında dünyaya gelen ünlü oyuncu 20’den fazla dizi ve filmde yer aldı. En çok Çocuklar Duymasın dizisi ile ekranlarda uzun soluklu oyunculuk yapmış ve sevenlerinin beğenisini kazanmıştı

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı