GündemYaşam

Ebru Şancı Sosyal Medya Paylaşımıyla Olay Oldu!

Modacı Ebru Şancı sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. İkiz bebekleri, yeni hamileliği ve ünlü futbolcu Alparslan Öztürk ile olan evliliği ile sık sık konuşulan eski manken sosyal medya hesabında yaptığı yeni bir paylaşımla dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Eski manken hayvanlara olan düşkünlüğüyle bilinirken, sık sık yardıma muhtaç olan hayvanlarla ilgili yaptığı paylaşımlarla destek görüyordu. Evinde 8 köpeğe bakan eski mankenin son dönemlerde başı site yönetimi ile belada gibi görünüyor. Evinde 8 köpekle yaşaması bir anlamda diğer site sakinlerini rahatsız etmeye başladı. Şancı’nın evine sitede yaşayan diğer sakinlerin aldığı bir karar sonrasında uyarı mesajı geldi.

Sosyal Medyadan Destek İstedi

ebru şancı destek

Evine gelen uyarı sonrasında sosyal medyadan destek istediği görüldü. Eski manken ‘Evime ve sitede yaşayan diğer hayvan sever kişilere bu uyarı yazısı gelmiş. Belediye tarafından küpeli, sitemizde baktığımız sokak köpeklerini evimize almamız için bir anlamda baskı yapıyorlar. Aylık 1.850 lira aidat parası toplanmış ve hayvanlar için harcanacağı söylenmişti. Toplam 80 bin liranın nereye gittiğini öğrenmek istiyorum. Buradan yetkililere sesleniyorum. Tüm harcamalar kalem kalem incelensin. Bu paralar hayvanlara harcanmadı. Eğer öyleyse bu zor günlerde insanlar için harcanmasını talep ediyorum’ dedi.

Eski mankenin sosyal medyada hayvanlar üzerinden yaşamış olduğu baskıya pek çok takipçisi destek verdi. İlerleyen günlerde olayın yargıya taşınması beklenirken o günler için de takipçilerinden destek istediğini belirtti.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı