Yaşam

En Yeni Web Sitelerinde Bu Hafta “Handmade Films”

Beatle George Harrison tarafından Mothy Python’un Brian Yaşamını finanse etmek için kurulan Handmade Films filmler, 1979’dan beri İngiliz film yapımcılığının ve dağıtımının temelini oluşturuyor. Kısa Zamanda büyümesinide söylemeden geçmemek lazım.

 

Bu el yapımı film yelpazesinin ne kadar geniş olduğunu görmek için yeni sitesinde “Handmade Collection ” sekmesine göz atmanız yeterli. “Classics”, “Action”, “Joint Ventures” ve daha bir çok kategori mevcut. Galeri bölümünden ise resimlerin sizi çok fazla etkileyeceğinden eminim 🙂 Özeliklle “Runaway Train” posterine bakmanızı tavsiye ederim. Beni gerçekten çok etkileyen bir posterdir. Film ise apayrı bir güzelliktedir.

 

Her bi kategori film hakkında kısa bir bilgi, kullanıcı derecelendirmeleri ve cast bilgisi içerir. Ve bir çok seçenek ile büyüleyici bir yolculuğa çıkarsınız. Unutmayın sizleri belkide hüzünlendirecektir.

 

Ayrıca handmade filmlerinin ürünlerini satın alabileceğiniz bir mağaza da bulunmaktadır.  Film severlerin şimdiden gönülünü kazanan bu mağza’da inanılmaz şeyler bulabilirsiniz.

İyi alışverişler 🙂

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı