Yaşam

Estetikle Başka Biri olan Türk Ünlüler

Ajda Pekkan

Estetiğin en çok yakıştığı estetik diyince akıllara ilk gelen güzelimiz Ajda Pekkan tabi ki. Yaş atmasıyla elbette ki vücudumuzda ve yüzümüzde çeşitli değişimler olur. Ajda Pekkan’da bu değişimlerin olmaması için estetiğe çok para döken ünlülerimiz başında gelmekte.

Pınar Altuğ

Başka bir insana dönüşmek için sayısız operasyon geçirmek çok da önemli değil. Yapılacak bir burun ameliyatı bile Pınar Altuğ’da olduğu gibi sizi bambaşka bir insan yapmaya yetiyor.

Seda Önder

Şarkıcıyı ilk Demet Akalın’ın eski bir vokalisti olarak sonrada Alişan’ın eski sevgilisi olarak tanımıştık. Seda Önder şuan ki görüntüsü ile hayret uyandırıyor çünkü artık o başka biri gibi görünmeyi başarmış.

Petek Dinçöz

Estetiğin yakıştığı ve estetik ameliyat diyince aklımıza ilk gelen isimlerden biride Petek Dinçöz. Estetik ameliyatı olmasındaki en büyük etki tabi ki de 90’lar sonu ve 2000’ler başındaki magazin programlarının etkisi çok büyük.

Filiz Akın

Yeşilçam’ın bir zamanlardaki güzel oyuncusu ve yıldızı Filiz Akın bir röportajı sırasında geçirdiği bir burun ameliyatının bile kendisini ne kadar değiştirdiğini ve farklı bir insan yaptığını anlatıyor. Aynı zamanda dikkatleri üzerine çekmeye başladığını söylemeden edemiyor.

Deniz Akkaya

Geçirdiği estetik ameliyatlar sonrasında magazin dünyasında kendinden sıkça bahsettirmekte olan Deniz Akkaya, kendini tamamen değiştirmeyi başaran bir ünlümüz.

Songül Karlı

Ünlü türkücü katıldığı televizyon programlarında da kendisinin belirttiği gibi tam bir estetik bağımlısı. Ama ne yazık ki her estetik değişim aslının yerini tutmaya yetmiyor.

Lerzan Mutlu

Ünlü şarkıcının ilk dönemki fotoğraflarına baktığınızda onu tanımak hayli güç oluyor. O da diğer ünlüler gibi estetikli güzelimiz.

Ebru Polat

Şöhretinin bir kısmını yaptırdığı estetiğe borçlu olduğunu bildiğimiz Ebru Polat özellikle ilgi çekici dolgun ve yapılı duran dudakları ile estetikli ünlülerin üst sıralarında yer almakta.

Şeyma Subaşı

Son dönemlerin en popüler isimlerinden olur kendisi. Küçük yaşardan bu zamana medyanın içerisinde olduğu için kendisindeki değişimi görmek oldukça kolay oldu. Küçük ama bir o kadar da yaptırdığı doğal b müdahaleler sonucu olduğundan farklı görünmeyi başarmış durumda.

Ebru Şallı

Ebru Şallı’da diğer ünlüler gibi geçmişteki görüntüsünden çok farklı görünüyor. 90’lı yıllardaki görüntüsünden eser yok gibi.

Demet Şener 

Eski Türkiye güzeli olmasından sonra yaptırdığı operasyonlar ile çok farklı bir görüntüye sahip oldu.

Emine Sandal 

Güzel ünlümüz eski halini görenleri şaşırtmaya devam ediyor.

Ebru Yaşar

Yaptırdığı estetik ameliyatları ile değişime imza atmış başka bir ünlümüz daha.

Hande Acar

Sık sık estetikleriyle adını duyuran sosyetenin tanınmış isimlerinden olan Hande Acar tamamen değişime ayak uyduranlardan.

Fahriye Evcen

Küçük dokunuşlarla değişimler yaptıran Fahriye Evcen, büyük sonuçlara imza atmış.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı