Yaşam

Fahriye Evcen’in Oğlu Karan’la Fotoğrafı Rekor Kırdı!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen hamileliği ile uzun süre konuşulduktan sonra bebeği Karan’ı kucağına almıştı. Ekranlara bir süre ara veren güzel oyuncu oğlu Karan’ı büyütmek için yeni projelerden uzak kalmıştı. Bir süre daha dizi setlerine dönmeyeceği öğrenilen Fahriye Evcen’in bir reklam kampanyası için yeniden anlaşma yaptığı öğrenildi.

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen çok uzun süre oğlunu ekranlardan uzak tutmak için fotoğrafını paylaşmamıştı. Geçtiğimiz aylarda ilk kez oğlunun fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu oldukça ilgi görmüştü. Bunun ardından bugün anneler günü nedeniyle yeni bir paylaşım daha yaptı. Bir yaşını geçen oğlu Karan’la çektirmiş olduğu kareleri sosyal medya hesabından paylaşan güzel oyuncu kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

500 Binden Fazla Beğeni Geldi

Güzel oyuncunun paylaşım yapmasının hemen ardından üzerinden çok geçmemesine rağmen 500 binden fazla beğeni aldığı belirlendi. Fotoğraf serisi oldukça ilgi çekerken yeni yorumlar da geldi. Bazı takipçileri Karan bebeği annesine daha çok benzetirken bazı takipçiler ise babasının kopyası olduğunu dile getirdiler.

Bundan sonra bebeği ile daha fazla paylaşım yapılacağı düşünülen güzel oyuncunun sosyal medya adresinden en çok beğenilen fotoğrafı oldu. Fotoğrafın altına ise ‘Man Amour’ yazdığı belirlendi.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı