Yaşam

Fenomen İsim Oyuncu Can Yaman’ın Özel Mesajlarını İfşa Etti!

Son günlerde magazin dünyası içerisinde sık sık mesajların ifşa edildiği gündeme gelmeye başladı. Pek çok ünlü oyuncunun çeşitli isimlere mesajlar attıkları görülmeye başlandı. Açıklamaları ile sık sık gündeme gelen ve çok tartışılan isim Can Yaman bu sefer fenomen bir isme atmış olduğu mesajları ile gündeme gelmeye başladı. Can Yaman’ın mesajları ortaya çıkınca bir kez daha gündeme geldi ve sosyal medyada çok tartışıldı.

Sosyal medyada Enise Suda isimli fenomen isim ‘Yine bir karantina çılgınlığı’ isimli bir paylaşımı ile ünlü oyuncunun kendisine atmış olduğu tüm mesajları ifşa etti.  

Can Yaman’ın Attığı Mesajlar Olay Oldu!

Enise Suda isimli Instagram fenomeni Can Yaman’ın kendisine atmış olduğu mesajları yayılarken pek çok kişinin Can Yaman’la dalga geçtiği de gözlerden kaçmadı. Can Yaman’ın mesajlarda ‘Canlı gördüğünde fikirlerin belki değişir küçük hanım’ yazdığı görüldü. Bu süreçte ifşa olmaktan korkan Can Yaman’ın mesajları silmek istemesi de gözlerden kaçmadı. Genç fenomeni bu süreçte gizli numaradan aramak istediğini belirttiği ifade edildi.

Mesajların ifşa olmasının ardından Can Yaman konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Mesajları ifşa eden ünlü fenomenin bu durumun ardından kullanıcı sayısında da ciddi bir artış yaşandığı belirlendi.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı