Yaşam

Gamze Özçelik’in Eski Eşi Uğur Pektaş’ın Büyük Değişimi!

Eski manken ve oyuncu Gamze Özçelik ile bir dizide tanışan ve ardından evlenen eski oyuncu Uğur Pektaş’ın son yıllardaki değişimi büyük şaşkınlığa neden oldu. Evliliklerinden bir erkek çocuğu sahibi olan ikili 4 yıllık evlilikten sonra ayrılma kararı aldılar. Ayrılıklarından bir süre sonra yeniden ilişkilerine bir şans vermek isteseler de başarılı olamamışlardı.

Geçtiğimiz aylarda Survivor yarışmasına katılan Uğur Pektaş değişimiyle kısa sürede büyük şaşkınlığa neden olmuştu. Kısa bir süre sonra yarışmadan sakatlığını gerekçe göstererek ayrılma kararı almıştı. Şöhretin zirvesinde olduğu, oyunculuğu ile kendini kanıtlayan yakışıklı oyuncu radikal bir kararla farklı bir hayata yöneldiğini açıkladı.

Kendini Maneviyata Verdi

uğur pektaş

Oyunculuğu bırakan eski eşler Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş, bu süreçte kendilerini maneviyata vererek başka bir yaşam tarzı benimsediler. Uzun zamandır gözlerden uzak bir şekilde yaşayan Uğur Pektaş, son zamanlarda benimsediği hayattan dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi.

Zaman zaman sosyal medya üzerinden oğlu ile çektirdiği fotoğrafları paylaşan eski oyuncu, her fırsatta oğluna olan sevgisini dile getiriyor. Yarışmadan sonra tekrar merak edilmeye başlanan Uğur Pektaş’ın özel hayatında zamanının büyük bir kısmını ibadet ederek geçirdiği ortaya çıktı. Oğluyla zaman geçiren eski oyuncu bu süreçte eski eşi Gamze Özçelik gibi hayır işleri için çalışma yapıyor. Bu süreçte tekrar oyunculuğa dönüp dönmeyeceği de merak konusu oldu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı