Yaşam

Hadise’yle Aşk Yaşayan Kaan Yıldırım Ailesini Neden Takipten Çıktı?

 İlk zamanlar aşklarını saklayan oyuncu Kaan Yıldırım ile şarkıcı Hadise, artık saklama ihtiyacı hissetmiyor. Sosyal medyada birbirlerinin paylaşımlarını beğenen ve takip eden ikilinin aynı evde kaldıkları ortaya çıktı. Güzel şarkıcı sevgilisi Kaan Yıldırım’ın evine taşındı. Geçtiğimiz günlerde Survivor yarışmasına canlı bağlanan güzel şarkıcının, sevgilisinin evinde olduğu bir kez daha ortaya çıkmış oldu.

İkilinin ilişkilerinin evliliğe doğru gittiği ifade edilirken, Kaan Yıldırım’ın ailesinin de bu evliliğe onay verdiği öğrenildi. Şarkıcı Hadise’nin de evliliğe sıcak baktığı, evlenir evlenmez çocuk sahibi olmak istediği de konuşulan iddialar arasında yer alıyor.

Kaan Yıldırım Ailesini Sosyal Medyadan Sildi?

kaan yıldım

Gündeme oturan aşk sonrasında Kaan Yıldırım’ın ailesi ilk kez gündeme geldi. Varlıklı bir ailenin oğlu olduğu belirlenen Kaan Yıldırım’ın ailesi sosyal medyada da en çok konuşulan isimler arasında yer almaya başladı. Ailenin İzmir’de yaşadığı ve bir aile şirketlerinin olduğu ortay çıktı. Kaan Yıldırım adına aldıkları yatı geçtiğimiz günlerde satan ailenin, düğün hediyesi olarak daha büyüğünü almak istedikleri belirlendi.

Türkiye’nin sayılı zenginlerinden olan babası Hakan Yıldırım ve annesi Seyhan Yıldırım da sosyal medyada çok konuşulmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde ilginç bir hamleyle, ünlü oyuncunun annesi ve babasını sosyal medyadan sildiği belirlendi. Atılan bu adım tartışmalara neden oldu. Bir kısım takipçisi, evliliğe onay vermedikleri için ailesini sildiğini tartışırken, bir kısım takipçisi ise ailesinin konuşulmasını ve göz önünde olmasını istemediği için takipten çıktığını savunuyor. Kaan Yıldırım henüz bir açıklamada bulunmadı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı