Yaşam

Hugo’nun Tolga Abisi Youtube Kanalıyla Geri Döndü

90’lı yıllarda çocukların en güzel hatıraları arasında Hugo ve Tolga abi geliyor. İnteraktif bir program olan Hugo’nun yapımcısı Tolga Abi uzun yıllar çocuklarla ekranlarda kalmış ve çok beğenilmişti. Bir sürenin ardından ekranlara veda eden Tolga Abi bu sefer yeniden gündeme geldi.

Mobil oyunlar henüz yokken telefondan oyun oynama zevkini yaşatan Tolga Abi’nin hitap ettiği nesil şimdi yetişkin oldu. Televizyonda çocukları ekran başına kilitleyen ve büyük bir kitlenin sevgisini kazanan Tolga Abi uzun bir süredir ortalarda yoktu. Pek çok kişi ne olduğunu ve şimdilerde ne yaptığını merak ediyordu.

Yıllar önce programa bağlanan bir çocuğun küfür edip etmediği tartışmalara neden oldu. Yıllardır tartışılan bu olayın ardından Tolga Garipoğlu bağlanarak böyle bir olayın yaşanmadığını ifade etmek zorunda kalmıştı.

Tolga Abi Artık Youtube’de!

Günümüzün yetişkinleri için hala Tolga Abi olarak anılan isim bu süreçte yeniden ortaya çıktı. Uzun yıllar boyunca devam eden sessizliğini bozarak Youtube’ye giriş yaptığı öğrenildi. Bunun ardından kanalında nasıl içerikler yapacağı da merak konusu olmuştu. Bu süreç içerisinde toplumsal meseleler hakkında konuşup kendi fikirleri hakkında da bazı açıklamalar yaptığı belirlendi.

Bir çocuk programı yapmasa da Tolga Abi’yi tanıyanlar hala aynı üslupla hayatına devam ettiğini görecekler. Bu süreçte ilerleyen zamanlarda Tolga Abi’den Hugo’nun modern bir halini yeniden uyarlayarak gündeme getirmesi bekleniyor. Ancak Youtube kanalında toplumsal olaylara parmak basacağı kesin.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı