Yaşam

İnstagram Fenomeni Şeyma Subaşı’na Bomba Yorum!

Karantina günleri pozuyla Instagram’a fotoğraf yükleyen Şeyma Subaşı’na ’50 yıllık gezdin evde kal’ yorumu gelince Şeyma Subaşı cevabını geciktirmedi.

İnstagram fenomeni Şeyma Subaşı kısa bir süre önce sevgilisi Guido Senia ile birlikte İstanbul’a gelmişti. Korona virüs sebebiyle sınırlar kapatılıp uçuşlar iptal edildiğinde İstanbul’da kalmışlardı. Genç çift karantina günlerini beraber geçiriyorlar ve sık sık İnstagram üzerinden paylaşım yapıyorlar. Şeyma Subaşı ve sevgilisi Guido Senai günün büyük bölümünde birlikte spor yapıyor ve yemek pişirerek değerlendiriyorlar. Gün içerisinde yaptıkları paylaşımlarla da dikkatleri üzerlerine çekiyorlar.

Instagram’dan Gelen Yorum Şeyma Subaşı’yı Sinirlendirdi

İnstagram’da oldukça aktif bulunan ve 3 milyondan fazla takipçisi bulunan Şeyma Subaşı her gün karantina günleri hakkında paylaşımlarda bulunuyor. En son yaptığı bir paylaşımda eski günlerden bir fotoğraf paylaşarak karantina öncesi günlere özlemini dile getiren Subaşı’na takipçilerinden birisinin yorumu gündeme oturdu. Bir takipçisinin ’50 yıllık gezdin valla evde kal’ yorumu yapması üzerine binlerce kişi tarafından beğenildi. Yorum sosyal medyanın gündeminde kalarak birçok takipçisinden ‘haklı’ yorumları yapılmasına neden oldu. Bunu gören Şeyma Subaşı, yorumu yanıtsız bırakmayarak doğru söylediğini ve evden dışarı çıkmayacağını yazdı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı