Yaşam

İstanbul Valiliği’nden 1 Mayıs Kıraç Konseri! Yerin 70 Metre Altında Yapılacak!

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününe özel olarak İstanbul Valiliği tarafından bir konser düzenlenmesine karar verildi. Konser ise bu süreçte emekçi ve işçilere özel olarak verilecek. Bir metro inşaatında yerin yaklaşık 70 metre altında gerçekleştirilecek. Sahneye çıkacak kişi ise Kıraç oldu.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya tarafından yapılan açıklamalar sosyal medya hesabında konser etkinliğinin detaylarıyla birlikte yayınlandı. Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü Kıraç ile gerçekleştireceğimiz bir konserle kutlayacağız. Şarkılara eşlik edebilmek için saat 16:10’da televizyon, radyo ve sosyal medyada sizinle birlikte olacağız’ dedi.

Konser Metro İnşaatında Gerçekleştirilecek

Valilik tarafından internet adresi üzerinden etkinliğin ayrıntılarına yer verildi. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü neticesinde işçilerin ve ailelerinin bu özel günde coşkularına ortak olabilmek için İstanbul Valiliği tarafından yeni bir çalışma düzenlendi. Bu çalışma ile birlikte özel bir konser eşliğinde destek oldukları ifade edildi.

Salgın nedeniyle sokakta coşkuyla kutlanamayan bu günler için işçilere moral olması için sosyal medya üzerinden bir konserin düzenlenmesine karar verildi. Özellikle zor şartlar altında çalışan çeşitli tehlikelere maruz kalan işçilerin halinin anlaşılması için bu sefer Kıraç tarafından verilecek konserin yerin 70 metre altında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Konser alanı olarak Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı tercih edildi. Konsere dair tüm detaylar televizyon, radyo ve sosyal medya hesabı üzerinden yayınlanacak.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı