Yaşam

İzmir Büyükşehir Belediyesi Ev Konserlerine Kaldığı Yerden Devam Ediyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi  sosyal hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Son dönemlerde salgın nedeniyle pek çok kişi evde kalmaya başladı. Salgının bulaşıcı etkisinin yüksek olmasından dolayı alınan kararlarda tedbirler genişletildi. Pek çok kültür sanat etkinlikleri iptal edildi. İnsanların toplu halde bulunabilecekleri ve salgının kontrolden çıkmasına neden olacak her türlü sosyal aktivitenin ikinci bir emre kadar iptal edilmesine karar verildi.

Havaların ısınması ancak salgın tehlikesi ile birlikte dışarı çıkıp sosyalleşmenin yapılamaması nedeniyle pek çok kişinin psikolojik olarak bu durumdan etkilendiği belirlendi. Vatandaşların ruhsal sağlığını da korumaya yönelik çeşitli çalışmalar yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden ev konserlerine devam ediyor. Bu sayede evde kalan vatandaşların keyifli zamanlar geçirmeleri için çeşitli fırsatlar tanınıyor.

Ünlü Sanatçılar Evlere Konuk Olacak!

Korona Günlerinde Ev Konserleri programları adı altında gerçekleştirilen etkinliklere bir yenisinin daha eklendiği öğrenildi. Ünlü sanatçıların katılım gösterdiği konser programı sosyal medya hesapları üzerinden ücretsiz olarak tüm vatandaşlar tarafından katılıma açık olarak gerçekleşti. Bundan sonraki dönemde programların farklı ve sevilen sanatçılarla birlikte devam etmesi bekleniyor.  

Dün İzmir Tube kanalında gerçekleşen Tolga Bilgin, And Friends, Symphonic, Kenan Doğulu, Fatih Erkoç, Garo Mafyan, OKO and Special Guests canlı konseri ile izleyicelere unutulmayacak anlar yaşattı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı