Yaşam

Kaan Boşnak, Evlendi Mi?

Yüzyüzeyken Konuşuruz’ grubunun solisti olan Kaan Boşnak ile Başak Ceylan Torun evlendi.Başak Ceylan Torun festival ve etkinlik direktörlüğü yapmaktadır.Corona virüsü sebebi ile Kaan Boşnak’ın nikahına katılım az oldu.

Kaan Boşnak paylaştığı fotoğraflar ile evlendiğini duyurdu ve sessiz sedasız yapılan bu evliliğe hayranları şaşırdı.Nikah sonrasında Kaan Boşnak, sosyal medya hesabı üzerinden eşi ile birlikte mutlu anlarının fotoğraflarını paylaştı.

KAAN BOŞNAK KİMDİR?

1992 doğumlu olan Kaan Boşnak, Marmara Üniversitesi’nde Edebiyat Bölümü’nü bitirdi. Çocukluk yılları hakkında pek bir bilgi vermeyen Kaan Boşnak o yılları yalnız, sessiz ve sıkıntılı dönemler olarak anlatıyor.

Kasdav liseler arası müzik yarışmasında en iyi beste de ödülünü almaya hak kazandı.Kaan Boşnak’ın yeteneği sadece müzik ile sınırlı kalmıyor.Merakı sonucu ilgilenmeye başladığı edebiyat ve fotoğraf konusunda da çalışmalar ortaya koydu.

Müzik sektörüne kurmuş olduğu 3 maymun grubu ile adım attı.Bu gruptan sonra da Yüzyüzeyken Konuşuruz grubu sayesinde popülerliği iyice arttı.

Gördüğü, izlediği, okuduğu ve dinlediği şeylerden ilham aldığını belirtti.

Kaan Boşnak önceleri sosyal medya’da yazarlık yaparken “kızlara yönelik hareket” denilerek söylentiler ortaya çıkmıştı.Bu konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada:”Tumblr da yazmıyordum, Blogspot’ta yazarlık yapıyordum.Blog kültüründen gelmekteyim, edebiyatla uğraştığım zamanlarda oldu.Daha sonra Yüzyüzeyken Konuşuruz grubu kurulunca da bir internet sitesi açma gereği duydum.İnternet sitesi açmanın detaylarından haberdar değildim.Çevremde de site kurmadan anlayan grafik tasarımcı bir arkadaşım yoktu.Çok basit bir şekilde bir şeyler yapmayı planladım.O planım da tumblrdan  bir sayfa satın alarak onu internet sitesi şeklinde kullanmaktı ama o planım da yanlış anlaşılmalara sebep oldu, tumblr kızlarına yönelik bir planmış gibi anlaşıldı.Mesela birçok kişinin Yüzyüzeyken Konuşuruz ile ilk tanışması tumblr aracılığı ile olmuştu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı