Yaşam

Kerem Bursin ile Demet Özdemir Arasında Aşk Mı Doğuyor?

Kerem Bursin, Serenay Sarıkaya ile uzun bir ilişki yaşadıktan sonra bazı sebeplerden dolayı ilişkisini bitirmişti. Bir süredir sessiz kalan Bursin’in yeni bir aşka doğru yelken açtığı söylenmeye başladı. Hedefteki isim ise: Demet Özdemir.

2015 yılında Serenay Sarıkaya ile sevgili olan Kerem Bursin, 4 sene boyunca birlikte olmuştu. Geçen sene ilişkisini bitirerek sessizliğe bürünen Kerem Bursin’in adı tekrar magazine düştü.

Demet Özdemir’le mi Konuşuyor?

Uzun zaman sonra magazine konu olan Kerem Bursin, Demet Özdemir ile aşk yaşadığı ortaya atıldı. Eskiden tanışan çift bir süredir ortak arkadaşları vasıtası ıle birlikte vakit geçirmeye başladı. Bu da bir aşk mı doğuyor sorularını akıllara getirdi.

Kerem Bursin Kimdir?

1987, İstanbul doğumlu olan Kerem Bursin, Amerika’da bir süre oyuculuk eğitimi almıştır. Kanal D’de başlayan ‘Güneşi Beklerken’ dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu. Hem Amerika’daki yapımlarda hem Türkiye’deki yapımlarda rol almaktadır. Çağan Irmak’ın filmi ‘Unutursam Fısılda’ , ‘Şeref Meselesi’, ‘Ulan İstanbul’ gibi yapımlarda yer almıştır. Bunların yanı sıra Yapımcı Roger Corman’ın Sharktopus ve Palace of the Damned gibi filmlerde de yer almıştır. Kerem Bursin ayrıca mesajlaşma uygulaması Line, Lipton ve Mavi Jeans reklamlarında da oynamıştır.

Demet Özdemir Kimdir?

1992’de Kocaeli’nde dünyaya gelen Demet Özdemir, Bengü’nün dans ekibinde yer alarak kariyerine adım atmıştır. Ardından 2011-13 yılları arasında oyunculuk eğitimi almıştır. İlk televizyon deneyimini 2013 yılında ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ diziyle yaşamıştır. ‘Kurt Seyit ve Şura’ , ‘ Tut Sözünü’ , ‘Çilek Kokusu’ , ‘No:309’ , ‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun’ , ‘Erkenci Kuş’ yapımlarında da rol almıştır. Genç oyuncu performansıyla Ortadoğunun en büyük ödüllerinden olan Murex Dor Ödülleri’nde ‘En iyi Kadın Oyuncu’ ödülünü de almıştır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı