Yaşam

Kerimcan Durmaz’dan Tepki Çeken Bir Paylaşım Daha: Hepiniz Geberin!

Koronavirüs süresinde pek çok kişi evlerde kendilerini izole ediyorlar. Uzmanlar tarafından mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması konusunda uyarılar yapılıyor.  Bu noktada ünlü isimler de karantina sürecinde evlerde kaldıklarını ve sürece katkı sağladıklarını ifade ediyorlar. Pek çok ünlü isim sosyal medya hesapları üzerinden evde gerçekleştirdikleri paylaşımlarla dikkat çekiyorlar.

Daha önce yaptığı çeşitli paylaşımlarla skandallara neden olan sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz yeni bir video daha paylaştı. Paylaştığı video ile kısa sürede tepkilere neden oldu. Karantina sürecinde araba kullanırken paylaşım yapan Kerimcan Durmaz’ın sarf ettiği sözler tepkilere neden oldu.

‘Geberin! Biz Gençler Olarak Devam Edelim’

kerimcan durmaz arabada

Lüks aracının içinde yaptığı videolu paylaşımda, işleri ve mecburiyet sebebiyle dışarı çıkan vatandaşlara demediğini bırakmayan Kerimcan Durmaz ‘Bu kadar insanın salgın döneminde dışarıda ne işi var? Biz gerçekten ülke olarak iflah olmayız arkadaşlar. İnsanlara artık evlerinize gidin demiyorum. Bu kadar kişinin bu salgında dışarı çıkmaları ne kadar doğru? Burası Şişli arkadaşlar. Hiç salgın yokmuş gibi herkes dışarıda. Artık hepiniz dışarı çıkın diyorum. Çıkın hepiniz geberin. Fazlalık olanların gebermesini istiyorum. Biz gençler olarak devam edelin. Defolun hepiniz dışarı çıkın ve geberin’ dedi.

Sosyal medya hesabında paylaşmış olduğu video kısa sürede tartışmalara neden oldu. Destekleyenler olduğu kadar tepki gösterip sert yorumlarda bulunan kişiler de oldu. Daha önce de skandal sözleri ve paylaşımlarıyla dikkat çektiği biliniyordu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı