Yaşam

Kıvanç Tatlıtuğ’dan Eşi Başak Dizer’e Romantik Mesaj!

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ koronavirüs süresince eşi Başak Dizer ile orman içerisinde bulunan evlerinde inzivaya çekildi. Yakışıklı oyuncu bu süreçte doğayla iç içe zaman geçirmeyi tercih ediyor. Sosyal medya hesabında da zaman zaman paylaşımlar yaparak takipçileriyle iletişime geçen yakışıklı oyuncu geçtiğimiz günlerde pek çok sevenini korkutmuştu.

Evde izole halde olmasına rağmen yüksek ateş, kuru öksürük ve nefes darlığı gibi şikayetler sonucunda hastaneye başvurdu. Hastanede yapılan tedaviler ve sonucunda gerçekleştirilen koronavirüs testinin negatif çıktığı belirlendi. Her ihtimale karşı kontrol altında tutulan Kıvanç Tatlıtuğ ardından evine gönderildi. Bu anları sosyal medya hesabından da paylaşan yakışıklı oyuncu kendisinden haber bekleyen sevenlerini habersiz bırakmadı. Yeniden evine dönen yakışıklı oyuncunun bu sabah erken saatlerde yaptığı paylaşım çok konuşuldu.

“İyi ki Sen Varsın!”

kıvanç tatlıtuğ eşi

Bir süredir evli olduğu stilist Başak Dizer’e aşkını her fırsatta file getiren yakışıklı oyuncu, eşinin doğum gününü unutmadı. Başak Dizer ile çekilmiş romantik bir pozunu paylaşan Kıvanç Tatlıtuğ, altına yazdığı romantik paylaşımıyla herkesi bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

Romantik fotoğrafın altına ‘İyi ki doğdun benim canım! İyi ki sen varsın. Seni çok seviyorum’ yazdı. Sabah erken saatlerde 06:30’da yaptığı duyusal paylaşım kısa sürede rekor beğeni ve yorum aldı. Yakışıklı oyuncunun eşi Başak Dizer hakkında ‘çok şanslı’ yorumları yapıldı.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı