Yaşam

Luppo Sosyal Medyada Olay Oldu! Luppo’nun Sokağa Çıkma Yasağıyla Ne İlgisi Var?

Koronavirüs önlemleri kapsamında İçişleri Bakanlığı tarafından verilen karar sonrasında 31 ilde iki gün boyunca sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Yasağın başlamasına iki saat kala duyurulan karar sonrasında pek çok vatandaşın panik yaşadığı görüldü. 2 günlük yasak olmasına rağmen gece vakti vatandaşlar market ve fırınlara akın ettiler. Ülkenin pek çok şehrinde benzer manzaralrın yaşandığı görüldü. Sıkışık kuyruklar, sosyal mesafenin hiçe sayılması ve virüs salgınının unutulması sosyal medyada çok eleştirildi.

İki günlük yasak açıklamasına rağmen pek çok kişi gıda malzemesi ve ekmek stoklamak istedi. Sosyal medyada çeşitli görüntüler hem tartışıldı hem de çok güldürdü. Vatandaşın salgına karşı yaptığı alışverişlerden bazıları gündem oldu. Bir vatandaşın elindeki Luppo ise herkesin diline düşü.

Luppo İnternette En Çok Aratılanlar Arasında!

Sokağa çıkma yasağından sonra olay olan Luppo dün geceden beri en çok aratılanlar listesinde yer alıyor. Çeşitli aromaları ile bir çeşit çikolatalı kek olan Luppo paylaşımları vatandaşlar tarafından eleştirildiği gibi çok konuşulan paylaşımlara da neden oldu.

Sokağa Çıkma Yasağında Luppo Neden Gündem Oldu?

luppo gündem

Sokağa çıkma yasağı ile Luppo’nun ne ilgisinin olduğunu bilmeyenler için açıklıyoruz! Bir vatandaşın kalabalık market sırasında elinde tek bir Luppo’yla görülmesi sosyal medyada alay konusu haline geldi. Sosyal mesafenin sıfır olduğu, virüs tehlikesinden korunmak için alınan kararın çiğnendiği gecede Luppo alışverişi yapmak hem çok anlamsız hem de komik bulundu. Pek çok kişi tarafından aratılan Luppo bu sayede Türkiye gündemine yerleşmiş oldu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı