Yaşam

Netflix Türkiye Temmuz Ajandası Belli Oldu

Popüler internet televizyonu Netflix kütüphanesi genişlemeye devam ediyor. Netflix Türkiye’nin Temmuz ajandası belli oldu. İşte Netflix Türkiye’de Temmuz ayında yayınlanacak olan dizi ve filmler. 

İnternet televizyonu Netflix Türkiye, temmuz ayında yayınlanacak içerikleri paylaştı. Netflix Türkiye’de temmuz ayında yayınlanacak olan orijinal ve lisanslı yapımlar arasında Stranger Things yeni sezon ve La casa de papel yeni sezon bölümleri dikkat çekiyor. 

Netflix Türkiye Temmuz 2019 içerikleriyle kütüphanesiyle genişlemeye devam ediyor. Temmuz 2019’da Netflix Türkiye’ye eklenecek olan içerikler arasında La can de papel 3. Sezon ile izleyiciler profesör ve ekibini yeniden izleyeceğiz. Yeni sezonda profesör ve arkadaşlarının hedefi İspanya Merkez Bankası oluyor. Stranger Things’in yeni sezonunda ise Hawkins’e kıyamet geliyor. Tam kurtulduk diye sevinen kahramanlarımız kendilerini yeni maceranın içerisinde buluyor. 

Temmuz 2019’da Netflix Türkiye Dopdolu!

Her ay kullanıcılarına yeni içerikler sunan Netflix, temmuz ayında da dolu dolu. Yayınlanan orijinal filmleri ve belgeselleriyle de büyük beğeni alan Netflix, Anthony Mackie ve Point Blank yapımları yer alıyor. Temmuz ayında Netflix Türkiye’ye eklenencek lisanslı filmler arasında ise Batman v Superman : Dawn of Justice görünüyor. Netflix Türkiye Temmuz 2019 içerikleri ise şöyle. 

Netflix Orijinal Dizileri

The Last Czars : ( 3 / Temmuz ) 

Stranger Things : 3. Sezon ( 4 / Temmuz )

You Me Her : 4. Sezon ( 12 / Temmuz )

Extreme Engagement ( 12 / Temmuz ) 

Blown Away ( 12 / Temmuz ) 

La casa de papel : 3. Kısım ( 19 / Temmuz )

Typewriter ( 19 / Temmuz ) 

Comedians in Cars Getting Coffee : New 2019 : Freshly Brewed ( 19 / Temmuz )

Queer Eye : 4. Sezon ( 19 / Temmuz ) 

Another Life ( 25 / Temmuz ) 

My First First Love : 2. Sezon ( 26 / Temmuz ) 

Sugar Rush : 2. Sezon ( 26 / Temmuz ) 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı