Yaşam

Okan Bayülgen Canlı Yayında Seyirciye Ne Yaptı?

Gündeme oturan Okan Bayülgen, kitap okumasıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Yeni tip corona virüsü sonrası televizyon programları format değişikliğine gidip programlarına seyircisiz devam etmeye başladı. Dizi setlerinin yüzde doksanı durdurularak yeni bölümlere ara verildi. Bu değişikliklerden etkilenen programların arasında TV100 de yayınlanan Uykusuzular Kulübü de bulunuyor. TV100 de yayınlanan Uykusuzlar Kulübü sunucusu olan ünlü komedyen Okan Bayülgen, seyircisiz yaptığı canlı yayın programında televizyon karşısındaki seyircilerine kitap okudu.

Yeni tip corona virüsü yüzünden etkilenen hayatlarımızda Okan Bayülgen değişik bir strateji izledi. Canlı yayın programında seyircisiz yapmış olduğu programında kitap okuması sosyal medyada baya ilgi çekti. Okan Bayülgen canlı yayında seyircileri ile birlikte sosyal medya aracılığı ile sohbet etti ve onlara kitap okudu. Okan Bayülgen’in kitap okuması dinleyici tarafından çok beğenildi. Bayülgenin sabit izleyicileri başarısının bir parçası haline geldi. Bu formatta sunduğu canlı yayın programı çok beğeni kazandı. Okan Bayülgen’in sunucusu olduğu Uykusuzlar Kulübü haftaiçi her gün TV100 kanalında yayınlanıyor ve saat 01.00 da ekranlara geliyor.

Okan Bayülgen komedi sunucusu olmakla birlikte aynı zamanda Türk gösteri adamı, oyuncu, klip yönetmeni, tiyatrocu, ses yapımcısı, yönetmen ve fotoğrafçıdır. Gazetecilik ve hukuk eğitimi alan Ümit Bayülgen ile ressam olan annenin oğullarıdır. Okan Bayülgen, 23 Mart 1964 Yılında İstanbulda Doğdu. 55 Yaşında olan Bayülgen’in Mesleği Showmen, oyuncu, tiyatro ve klip yönetmeni, yapımcı, seslendirme sanatçısı ve fotoğrafcı olmasıyla bir çok mesleği olduğu herkez tarafından kabul görmüştür. 2 Kardeşi de bulunan Bayülgen, Başarılı bir sanatçı olduğu sabit izleyici kitleleri ile anlaşılmaktadır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı