Yaşam

Opera Yeni Özelliklerle Güncellendi

Popüler internet tarayıcısı Opera, yeni özelliklerle güncellendi. İşte Opera’nın son güncellemesiyle birlikte Opera’ya gelen yeni özellikler. 

Sevilen internet tarayıcısı Opera’nın yeni sürümü Opera 62 yayınlandı. Yeni Opera güncellemesiyle birlikte kullanıcılar iyileştirilmiş Opera karanlık tema desteğine ve görev tamamlama özelliğine sahip olacak. Mac, Windows, Linux ve Android için tasarlanan Chromium tabanlı internet tarayıcısı Opera, Opera 62 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme ile birlikte Opera’nın Opera 60 güncellemesiyle duyurduğu Reborn 3 arayüzünde önemli değişiklikler yapılıyor. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar Windows’un kendi karanlık temasını Opera’da kullanabiliyor. 

Görev Tamamlayıcı

Opera’nın yeni güncelleme ile birlikte sunduğu bir diğer özellik ise “Görev Tamamlayıcı” özelliği oldu. Daha önceden kullanıcılara sunulan “Hızlı Erişim” ve “Tarayıcı Geçmişi” özelliklerini Opera yeni güncelleme ile birlikte tek çatı altında birleştirdi. 

Yeni Opera güncellemesiyle birlikte Windows’un karanlık tema desteği Opera’ya geliyor. Kullanıcılar Windows’un karanlık temasını kullanıyorsa, Opera’da uyum sağlıyor. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcılar daha büyük hızlı erişim sekmesi görünümlerine sahip olurken, ana araç çubuğu üzerinden kolay kurulum menüsüne erişebiliyor. 

Opera’nın yeni güncellemesini opera.com üzerinden indirebilir ve Opera internet tarayıcısını deneyebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı