Yaşam

P&G Kadınlara Özel Perio Uygulamasını Tanıttı!

P&G’nin bir markası olarak bilinen Orkid sadece kadınlar için kullanılabilecek yeni bir uygulama için harekete geçti. Perio ismi verilen ve geliştirilen yeni uygulama sayesinde kadınlar her ay regl takiplerini bu uygulama üzerinden yapabilecek. Sağlık verilerini uygulama üzerinden takip edebilecekleri gibi sürece dair bilgilendirici içeriklerle eğlenceli zaman geçirilebilecek.

Perio sürekli olarak güncel trendlere bağlı olarak güncellenecek. Uygulamayı kullanan kadınlar için çeşitli oyun ve ödül sistemi de hazırlandığı öğrenildi. Bu oyun ve ödül sisteminin sonunda kazanılan puanlar sayesinde Orkid ürünleri için geçerli olmak üzere çeşitli indirimler kazanılabilecek.

Kadınlara Dijital Asistan Hizmeti Verecek

Hem Android hem de iOS işletim sistemleri üzerinden rahatlıkla kullanılabilecek olan bu uygulama ile birlikte günlük hatırlatmalarınızı daha etkili biçimde kullanabilirsiniz. Dijital asistan görevi gören uygulama, günlük hayatta içmeniz gereken su miktarını, uyku sürelerini, hareket durumunuzu hatırlatarak daha sağlıklı bir yaşam amaçlıyor.

Uygulama içerisinde pek çok veri bulunuyor. Bu verilerle birlikte kullanıcının gün içerisinde aktif olmasına yardımcı oluyor. Kadınların kullanımına sunulan uygulama içerisinde pek çok bilgilendirici makalede bulunuyor. Kadın sağlığına yönelik bilgilendirici makaleler sürekli olarak güncelleniyor. Platforma özel başka yerlerde bulunmayan özel videolar ve sağlıklı yemek tarifleriyle çeşitli ipuçları da sunuyor. Kişisel bakım önerileri ve egzersiz videoları ile kadınların gün içerisinde sürekli olarak güncel kalmalarını sağlıyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı