Yaşam

Red Bull EvdeÇal Konserleriyle Artık Evlerinizde!

Covid 19 salgını sebebiyle virüslerle mücadele kapsamında vatandaşlara mecbur kalmadıkça evlerden çıkılmaması yönünde çeşitli uyarılar yapılıyor. Bu süreçte evde kalmak ve insanlarla gerçekleştirilen teması en aza indirmek son derece önemli. Bu tür önlemlerle birlikte virüsün yayılması yavaşlayabilir ve etkin bir mücadele gerçekleştirilebilir.

Pek çok kişi evde nasıl zaman geçireceği konusunda endişeli. Çeşitli alternatifler sunan şirketler ve kurumlar bu sürecin biraz daha kolaylaşmasını sağlıyorlar. Kültür sanat etkinlikleri yakın teması engellemek amacıyla ertelenmişti ancak yeni alternatiflerle birlikte gerçekleştirilen girişimler sonucunda kültür sanat etkinlikleri evlere taşınmaya başladı.

Sanatçılar Artık Evlerinize Konuk Olacak

Red Bull öncülüğünde gerçekleştirilen ‘EvdeÇal’ konserleri ile birlikte sevdiğiniz sanatçıları artık evinizde ağırlayabileceksiniz. Pek çok müzik sever bu vesileyle bir araya gelecek. Red Bull Türkiye Instagram hesabı üzerinden canlı yayında pek çok sanatçı performanslarını sergilemeye devam edecek. Evden rahatlıkla izleyebileceğiniz müzik şölenleri için farklı sanatçılar da destek vermeye devam edece. Daha önce 18 Mart tarihinde gerçekleştirilen sosyal medya üzerindeki konsere, performansıyla birlikte Nilipek damgasını vurdu. 25 dakikalık canlı yayında mini bir konser verdi.

Konserlerin bitmesinin ardından sevilen sanatçılar canlı yayın üzerinden merak edilen sorulara da yanıt veriyorlar. Bir sonraki konser performansı ünlü sanatçı Kalben’in olacak. 25 Mart Çarşamba akşamı 21;30’da gerçekleştirilecek canlı yayın Red Bull Türkiye Instagram hesabında gerçekleştirilecek. Bir süre canlı yayın konserlerinin devam etmesi bekleniyor. Ardından 27 Mart Cuma akşamının performansı için Gaye Su Akyol sevenleriyle buluşacak. Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımlarla birlikte konserlerin bir süre daha sevilen sanatçıların desteği ile birlikte devam etmesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı