Yaşam

Sahanda Yumurta Paylaşımıyla Gündem Olan Duygu Özaslan Aslen Nereli? Duygu Özaslan Ne İş Yapıyor?

Youtuber denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Duygu Özaslan, yüklediği son videoyla tartışmaların hedefi haline geldi. Sosyal medya hesabında sık sık yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren ünlü Youtuber, bu sefer eklediği bir videoda sahanda yumurta ile tekrar gündeme gelmeyi başardı.

Videosunda sahanda yumurta yapan ve yaptığı yumurtaya ‘sunny side up’ terimini kullanan güzel Youtuber çok tartışılmıştı. Türkçe karşılığını bilmediğini söylemesi daha büyük tepkilere neden oldu. Özaslan, sık sık yaptığı paylaşımlarda farklı biri gibi davrandığı iddiasıyla eleştiriliyor.

Duygu Özaslan Aslen Nereli?

youtube duygu

Youtube ve Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen ünlü isim 17 Nisan 1991 doğumlu. İstanbul’da doğan ve büyüyen Özaslan İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’ne devam ederken Youtube’a başladı. Bir süre sonra ünlenen ve sosyal medya üzerinden para kazanmaya başlayan isim okulu bırakma kararı aldı.

Durgu Özaslan ilk olarak ‘itsmeduygu’ adında bir kanal açtı. Daha sonra kanalı büyümeye başladıkça ve deneyim kazandıkça kendi adı ve soyadı ile değiştirdi. Şimdilerde en çok kazanan Youtuberlar arasında olduğu konuşuluyor. İzlenmenin yanı sıra yaptığı işbirlikleri ve reklam anlaşmaları ile de para kazandığı belirlenen genç isim aslında Yozgatlı. Sosyal medyada tepkilere neden olan sahanda yumurta paylaşımının ardından pek çok kişi genç isme aslında Yozgatlı olduğunu ve farklı biri gibi davranmaması gerektiği konusunda yorumlar yapmaya başladı. Yorumlar kısa sürede Twitter üzerinde tt olmayı başardı.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı