Yaşam

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz Karantinasından Evlilik Kararı Çıktı!

Aşkları ile çok konuşulan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti yaklaşık 45 gündür birlikte karantinadalardı. Aşklarını sosyal medyadan da haykırmakta çekinmeyen ikilinin bu süreçte birbirlerini iyi tanıdıkları ve evlenmeye karar verdikleri iddia edildi.

Cem Yılmaz Defne Samyeli ile ayrıldıktan hemen sonra Serenay Sarıkaya ile bir ilişkiye başlamıştı. Hatta bu ilişkinin daha önce başladığı ve Cem Yılmaz’ın Defne Samyeli’den bu yüzden ayrıldığı iddia edildi. Henüz 45 gündür birlikte yaşayan ikilinin bundan sonraki süreçte de birlikte yaşamaya karar verdikleri ve hatta hayatlarını birleştirecekleri öğrenildi.

Karantinadan Şanslı Çıktılar

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen tarafından sunulan 2. Sayfa programı tarafından ikilinin evlilik kararı aldığı açıklandı. Evde karantina altında oldukları şu günlerde Cem Yılmaz’ın sevgilisine evlilik teklifi ettiği ve Serenay Sarıkaya’nın da büyük bir heyecanla kabul ettiği öğrenildi. Bir süredir ünlü komedyen ikinci kez baba olmak istediğini dile getiriyordu. Bu noktada salgın bittikten sonra ikilinin görkemli bir düğünle evlenmek istedikleri öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde oyun oynarken çektirdiği fotoğrafın altına Cem Yılmaz’ı etiketleyen güzel oyuncunun evde oldukça eğlendiği ve Cem Yılmaz ile olan ilişkisinde çok mutlu olduğu ifade ediliyor. Geçtiğimiz günlerde de sevgilisinin fotoğrafının altına ‘İyi ki varsın’ yorumunu yapmıştı. İkilinin evlilik haberlerinin çıkmasının ardından herhangi bir açıklama yapmadıkları belirlendi.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı