Yaşam

Şeyma Subaşı Instagram’da Gözyaşlarına Hakim Olamadı!

Tartışmaların hedefi haline gelen ve her fırsatta yaptıklarıyla ya da söyledikleriyle sosyal medyada olay haline gelen Şeyma Subaşı yine gündeme gelmeyi başardı. Koronavirüs salgını nedeniyle yurtdışından geldikten sonra 14 gün kuralına uymadığı gerekçesiyle çeşitli eleştirilerin hedefi haline gelmiş ve ardından Bakanlık tarafından karantinada kalmaları konusunda uyarılar yapılmıştı.

Şeyma Subaşı geçtiğimiz günlerde bulaşık yıkadığı ve temizlik yaptığı görüntüleri sosyal medyada paylaşmış ve ardından alay konusu haline gelmişti. Yeni yaptığı paylaşımda ağladığı bir fotoğrafını paylaşması da dikkatlerden kaçmadı.

Ağladığı Fotoğrafını Sosyal Medyada Paylaştı

şeyma subaşı ağladı

Şeyma Subaşı son paylaşımında ağladıktan sonra çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Her zaman güler yüzlü enerjik ve pozitif fotoğraflarıyla dikkat çeken Subaşı’nın son yaptığı paylaşım büyük şaşkınlığa neden oldu.

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir karantinada olan ve kızından ayrı kalan Şeyma Subaşı’nın kızını çok özlediği için ağladığı öğrenildi. Babası Acun Ilıcalı ile birlikte Dominik’te kalan ve yurt dışı uçuşlarının kapatılmasının ardından bir süre daha gelemeyecek olan Melisa’ya olan özlemini sosyal medya hesabı üzerinden dile getirdi.

Subaşı açıklamalarında ‘Beni her zaman pozitif ve enerjik gördünüz. Size her zaman olumlu bakmanız gerektiğiniz söylüyorum ama bende üzülüyorum ve ağlıyorum. Kızımı görmek istiyorum artık çok özledim. Her gün ağlıyorum. Şimdi modumu yükseltmek için müziği açıp dans edeceğim. Herkesin motive olmak için yaptığı bazı şeyler var. Benimki de dans etmek ve müzik dinlemek’ dedi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı