Yaşam

Survivor Aycan Yanaç Sevgilisiyle Barıştı Mı? Acun Ilıcalı’dan Aycan’a Önemli Mesaj!

 Survivor’da yarışlar kadar yarışmacıların özel hayatları hakkında önemli gelişmeler de yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta iletişim ödülünü kazanan Aycan arkadaşlarıyla bir sohbete girmiş ve bu sohbetin sonucunda oldukça üzücü anlar yaşamıştı. Şifreli bir konuşmasının ardından adada oldukça stresli günler geçiren yarışmacı Acun Ilıcalı’nın radarından kaçamadı. Konseyde şifreli konuşmalar hakkında bilgi veren Acun Ilıcalı’nın açıklamalarından sonra Aycan’ın sevgilisi hakkında bilgi aldığı ancak sevgilisinin kendisini aldattığı günlerce konuşulmuştu.

Acun Ilıcalı Müjdeli Haberi Verdi!

Bir süredir morali bozuk olan Aycan için Acun Ilıcalı yeni bir konseyde müjdeli haberi verdi. Bu anlar ise televizyon başındaki izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile takip edildi. Verilen habere göre durumun sanıldığı gibi olmadığı düşünülüyor. Bu durum akıllara Aycan’ın sevgilisiyle yeniden barışabileceği iddialarını da gündeme getirdi. Acun Ilıcalı’nın konseyde iletişim ödülündeki durum hakkında Aycan’a ‘ters bir iddia var. Şimdilik bunu bil’ demesi üzerine Aycan’ın konuyu anladıktan sonra gülmeye başlaması dikkatlerden kaçmadı. Karşı tarafın söz hakkını kullanmak istemesi halinde iletişim ödülünü kazanması durumunda Aycan’ın hakkını bu doğrultuda kullanabileceği öğrenildi.

Son dönemlerde sık sık ilişkisi hakkında gündeme gelen Aycan konu hakkında sessiz kalmayı ve bir yorumda bulunmamayı tercih etmişti. Bunun üzerine sosyal medyada pek çok kişi Aycan’ın sevgilisini bulmak için harekete geçti. Şimdiye kadar ortaya atılan bir ismin olmadığı belirlendi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı