Yaşam

Survivor Barış ve Yasin Diskalifiye Mi Oldu?

Survivor 2020 yarışmasında sona yaklaştıkça gerilim iyice tırmanıyor. Bu süreçte Ünlüler ve Gönüllüler arasında devam eden çekişmeye çeşitli gerginlikler de eklendi. Bu akşam yayınlanan 52. Bölüm fragmanında gerilim tırmanıyor. Barış Yağcu ve Yasin Obuz arasında yükselen gerilimin kavgaya dönüşmesi izleyicileri ekranlara kilitleyecek.

İki yarışmacı arasında yaşanan yumruk yumruğa kavganın nedeni ise henüz anlaşılamadı. Akşam yayınlanacak olan yeni bölümde detaylarıyla gösterilecek olan kavgada diğer yarışmacılar da kavgayı ayırmak için harekete geçti. İkili arasında hakarete ve küfre varan çeşitli ithamların da bulunduğu kameralara yansıdı.

İki Yarışmacı da Diskalifiye Olacak Mı?

survivor

Ödül oyunu sırasında Barış Murat Yağcı’nın elindeki topu oyun sonrasında fırlatmasının ardından Yasin durumu eleştiren söylemlerde bulundu. İki taraf arasında yaşanan söz dalaşı kısa sürede yumruklu bir saldırıya neden oldu. Programda daha öncede çeşitli kavgaların yaşandığı biliniyordu. Alınan kararların da sert olması son derece düşündürücü oldu.

Bu akşam yayınlanacak olan bölümde kavganın ardından Acun Ilıcalı’nın nasıl bir tepki vereceği de merak konusu oldu. Adadan iki yarışmacı da mı diskalifiye olacak yoksa her ikisinin de yarışmaya devam etmesine mi karar verilecek şimdiden tartışmalara neden oldu. Sosyal medyada da konu hakkında çeşitli tartışmalar gündeme gelmeye başladı. Şok görüntülerin ardından yapılacak incelemelere göre Acun’un karar vermesi bekleniyor. Ancak son dönemlerde Yasin’in agresif tavırlarından dolayı çok eleştirildiği ve Acun Ilıcalı tarafından da bir uyarı aldığı biliniyordu. Bu noktada sosyal medyada Yasin’in gitmesi gerektiği konusunda çeşitli görüşler yoğunlukta yer alıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı