Yaşam

Survivor Birleşme Partisi Ne Zaman?

Reyting rekorları kıran Survivor’da yarışmacılar arasında her geçen gün rekabetin boyutu artıyor. Nefes kesen performansları ile yarışan yarışmacılar birinci olup büyük ödülün sahibi olmak istiyorlar. Bu süreçte iki farklı adada iki farklı grup olarak yarışmaya devam ediyorlar. Yapılan elemelerle birlikte sayıları gittikçe azalan ve finale az bir zamanın kaldığı Survivor’da her yıl olduğu gibi bu yılda birleşme partisi yapılacak.

İzleyiciler tarafından büyük bir heyecanla beklenen birleşme partisi eğlenceli anlara ev sahipliği yapıyor. Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde şahsi sosyal medya hesabından birleşme partisine özel bazı küçük kareler paylaştı. Bunun üzerine izleyiciler daha büyük heyecanla birleşme partisinin ne zaman yapılacağını sorgulamaya başladılar.

Birleşme Partisi Ne Zaman Yayınlanacak?

survivor

Merak edilen soruya Acun Ilıcalı yanıt verdi. Açıklamalarında ‘Cuma günü bir araba oyunumuz var ve siz onu izleyeceksiniz. Cumartesi günü de yarışmacılar arasında büyük bir derbi düzenlendi. Sonrasında tartı yarışması olacak. En çok kilo veren kişi belirlenecek ve bir sonraki ödül oyununda iki kat daha fazla yeme hakkı olacak. Pazar günü şarkı yarışması çok eğlenceli olacak. Pazartesi günü takımlar arasında bir değişiklik yaşanacak ve bunu konseyde göreceksiniz. Takım değişikliğinde büyük sürprizler olacak’ dedi.

Birleşme partisi görüntülerinde ünlü isim Cemal Can Canseven’in DJ performansı çok konuşulacak. Görüntülerde yarışmacıların çok eğlendikleri ve gece boyunca dans ettikleri görüldü. İzleyici de büyük bir merakla birleşme partisini bekliyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı