Yaşam

Survivor Birleşme Partisi Sosyal Medyada Gündem Oldu! Ünlü İsimlerden Parti Sürprizi!

Her yıl olduğu gibi bu yılda izleyicileri ekranlara kilitleyen Survivor yarışmasında beklenen an geldi. Adadan elenen isimlerle birlikte takımların sayıca azalmaları sonrasında iki takımın birleşmesi gerçekleşecek. Birleşme sonrasında artık yarışmacıların daha bireysel olarak yarışmaları planlanıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birleşme öncesinde tüm yarışmacıları motive edecek bir parti gerçekleştirildi.

Pek çok izleyici tarafından heyecanla beklenen birleşme partisi ekranlarda! Reyting rekorları kıran Survivor’da eğlenceli anlar yaşanmaya devam ediyor. Yeni kıyafetler giyinen, makyaj yapan, traş olan, duş alan yarışmacılar için eğlenceli bir akşamın olması bekleniyor. İzleyiciler birleşme partisinde yaşanacak keyifli anlara kilitlendiler.

Ünlü İsimler Birleşme Partisinde Yarışmacıları Yalnız Bırakmadılar!

survivor

Parti öncesinde uzun zamandır yemedikleri kadar yemek yiyen ve pek çok yemeğin tadına bakma fırsatı bulan yarışmacıların bu görüntüleri ekran başındaki izleyicileri de acıktır. Onlarca yemeğin geldiği masada renkli görüntüler meydana geldi.

Yemek ziyafetinden sonra yarışmacılar arasında keyifli oyunlar oynanmaya devam ediyor. Karaoke yapan ve birbirlerinden puan toplayan yarışmacılar ekran başındakileri de eğlendirmeye devam ediyor. Bu gecenin en heyecanla beklenen görüntülerinin ise Cemal Can Canseven’in gerçekleştireceği DJ performansı olacak gibi görünüyor. Fragmanda tüm yarışmacıların dans ederek eğlendiği görüntüler yüzleri gülümsetti.

Her yıl birleşme partisine sürpriz isimler konuk oluyordu. Bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle uçuşların iptal olması ve salgın önlemlerinin alınması nedeniyle adaya sürpriz ünlü isimlerin katılamayacağı düşünülürken beklenildiği gibi olmadı. Pek çok isim video konferans sistemi ile birlikte birleşme partisine katıldı. Ünlü isimlerle birlikte eğlence doruk noktasına ulaşıyor. Bu yıl partiye Türkiye’den bağlanan isimler; Hadise, Aleyna Tilki, Zeynep Bastık, Oğuzhan Koç, Seda Sayan, Murat Boz ve Benfero oldu. Ünlü isimler yarışmacıların canlı performanslarını değerlendirirken not vermeyi de ihmal etmediler. Birleşme partisi devam ederken, gecenin ilerleyen dakikalarında yine eğlenceli anların yaşanması bekleniyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı