Yaşam

Survivor Cemal Can Cansever Kimdir? kaç yaşında? nereli?

Survivor uzun yıllardır izleyicileri ekrana kiltemeyi başaran bir programdır. Her sene olduğu gibi 2020 yılında da yayınlanan Survivor 2020 içerisinde bulunan yarışmacılardan bazıları izleyiciler tarafında merak edilmektedir. Yayınlanmaya başladığından beri izleyicileri içerisine çeken Survivor 2020’de yarışan Cemal Can Canseven izleyiciler tarafından takip edilmektedir.

Survivor Cemal Can Kimdir?

Survivor adlı zorlu yarışmada gönüllüler takımında bulunan Cemal Can Canseven gönüllüler takımında en çok merak edilen yarışmacıdır ve internette en çok Cemal Can Canseven’in hayatı araştırılmaktadır. Lise de dahil olmak üzere liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamlayan ve üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Cemal Can Canseven’in sergilemiş olduğu yüksek performans ve sempatik tavırlarıyla adını duyurmayı başarmış ve hayatı merak konusu olmuştur.

Sosyal medya fenomenlerinden olan Danla Bilic ile samimiyeti olduğu bilinen Cemal Can Canseven’in samimi ve sempatik hareketlerle seyircilerin taktirini topladığı belirtiliyor. Peki Cemal Can Canseven kimdir?

24 yaşında olan Cemal Can Canseven İzmir’de doğmuş ve büyümüştür. Annesi Rize’li, babası Selanik’lidir. Bir tane ablası vardır ve lise eğitiminin sonuna kadar eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için İstanbul Yeditepe Üniversitesi’ne gelen Cemal Can Canseven burada Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlamıştır fakat daha sonra okulunu dondurup İstanbul DJ akademisinde DJ’lik eğitimi için eğitimler almaya başlamıştır. Cemal Can Canseven sosyal medya fenomeni olan Youtuber Danla Bilic ile yakın arkadaşlardır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı