Yaşam

Survivor Nisa Kimdir? Aslen Nereli? Nisa Kaç Yaşında?

2020 Survivor yarışmasının dikkat çeken isimlerinden birisi de Nisa Bölükbaşı oldu. Birleşme partisinde de isminde söz ettiren genç yarışmacı gönüllüler takımında yarışıyordu. Partide gösterdiği şarkı performansı son derece dikkat çeken güzel yarışmacının kim olduğu ve nereli olduğu çok merak ediliyor.

2020 yılı Survivor yarışmasının dikkat çeken isimlerinden birisi olan Nisa Bölükbaşı aslında Çek Cumhuriyetinde doğup büyümüş. Sporcu olan genç isim spor kariyerinde büyük başarılar elde etmiş. Yarışmada sempatik tavırları ile dikkat çeken Nisa Bölükbaşı aşk iddialarıyla da gündeme gelmeye başladı. Karşı takımdan Sercan’ın kendisine olan ilgisi ekran başındakiler tarafından heyecanla takip ediliyor. Genç yarışmacının bu ilgiye karışılıp verip vermeyeceği ise merak konusu oldu.

Survivor Nisa Bölükbaşı Kim?

nisa bölükbaşı

2 Temmuz 1998 yılında Prag’ta doğan Survivor yarışmacısı yüzmeye annesiyle birlikte henüz 3 aylıkken başladı. 6 yaşında Çek Cumhuriyeti için yüzme yarışmalarına katıldı. Bir dönem profesyonel kayak için çeşitli teklifler almasına rağmen dağların yaşadığı bölgeden çok uzak olması sebebiyle teklifi reddetmek zorunda kaldığı belirtildi.

Spor kariyer içerisinde tenis de oynamaya başlayan güzel yarışmacının geçmişi spor başarılarıyla dolu. Voleybol oynamayı da ihmal etmeyen Nisa Bölükbaşı katıldığı yarışmalarda 2018 yılı Çek Cumhuriyeti içerisinde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

Sporcu kişiliği ile dikkat çeken ve henüz çok genç olan yarışmacı hobi olarak spor etkinliklerine devam ediyor. Bisiklet, kış ve yaz pateni ile oldukça faal olduğu belirtildi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı