Yaşam

Survivor Yarışmacısı Makbule Karabudak Koronavirüs Oldu!

Survivor ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilen programlardan birisi olan Survivor’da her geçen gün heyecan doruk noktasına tırmanmaya devam ediyor. Gönüllüler takımında yer alan ancak ilk zamanlarda elenen Makbule Karabudak isimli yarışmacının elendikten sonra kötü bir haber verdiği öğrenildi. Ünlü yarışmacı bu süreçte bazı belirtiler göstermeye başladı

Belirtilerin ardından yapılan testler sonrasında kötü haber verildi. Eski yarışmacısının yapılan koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirlendi. Gönüllüler takımında yer alan yarışmacı erken elenen isimlerden birisi olmuştu. Henüz yarışmanın ilk haftasında elenmişti. Bu süreçte uçuş yasakları olmadığı için Dominik’te elendikten sonra Türkiye’ye dönebilmişti.

Asıl Mesleği Ebelikmiş

Survivor’da yarıştıktan sonra elenen ve sonrasında sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Karabudak, ‘Survivor yarışmacısı ve aktif bir yarışmacı olarak bugünlerde yarışmaya veda etmemin bir nedeni varmış. Çok erken veda etmiş olabilirim ancak bugün olduğu gibi yarın da sağlıkçı olarak sahalarda kalmaya devam edeceğim. Güzel günleri görmek için biz çalışıyoruz siz lütfen evde kalın’ demişti. Bunun ardından mesleğine hızlı bir dönüş yapan yarışmacının salgına hastanede yakalandığı düşünülüyor.

Test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından ise karantinaya alındığı öğrenildi. Bu süreç içerisinde tedavisine devam edilen Karabudak’ın genel sağlık durumunun iyi olduğu ve endişelenecek bir durumun olmadığı belirlendi. Konu hakkında zaman zaman sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı