Yaşam

Survivor’da Çok Konuşulan Malikanenin Sahibi Ortaya Çıktı!

İzlenme rekorları kıran, Acun Ilıcalı tarafından sunulan Survivor 2020 yarışması tüm hızıyla ve heyecanıyla devam ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında mücadele kıyasıya devam ediyor. Sona yaklaşıldığı için her ödül oyununun giderek daha heyecanlı hale geldiği belirlendi. Bu süreç içerisinde ekran başındaki izleyicilerde yeni ödül oyunlarını heyecanla beklemeye başladılar.

Survivor yarışmasında iki kez ödül kazanan takıma bir malikane ödülü sunuldu. Ekran başındakilerinde oldukça beğendiği malikane ise kısa sürede internette aranmaya başladı. Her türlü lüksün düşünüldüğü malikane içerisinde pek çok yarışmacı büyük şaşkınlık yaşadı. Havuzlu, farklı odaları bulunan içerisinde her türlü konforun sağlandığı lüks malikanenin kimin olduğu merak konusu olmuştu.

Acun Ilıcalı ödül oyunu sonrasında malikanenin sahibinin ismini açıklamazken ortaya çeşitli iddialar atıldı. Bu süreçte malikanenin gerçek sahibi de ortaya çıktı.

Hakan Hatipoğlu Malikanenin Sahibini Açıkladı

Survivor Panaroma programında sunucu olarak yer alan Hakan Hatipoğlu bu süreç içerisinde merak edilen soruya yanıt verdi. Bir sanatçıya ait olduğu ifade edilen malikanenin gerçek sahibini açıkladı. Pek çok kişinin büyük bir hayranlıkla izlediği malikanenin sahibinin Jennifer Lopez ile evli olan ünlü şarkıcı Marc Anthony’e ait olduğu belirlendi. Dünyaca ünlü şarkıcının serveti sık sık gündeme geliyordu. Ünlü şarkıcının yarışmada malikanenin kendisine ait olduğunun açıklanmasını istemediği belirlendi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı