Yaşam

Survivor’da Sercan ve Nisan Arasında Eğlenceli Yakınlaşma!

Reyting rekorları kıran Survivor yarışması, heyecanlı yarışmalar kadar yarışmacılar arasındaki yakınlaşmalar da gündeme geliyor. Son dönemlerde Survivor’da bir aşk iddiası gündeme geldi. Bugün yayınlanan 40. Bölümde açık artırma yapıldı. Yiyecekler üzerinden yapılan açık artırmada sevdiği yiyeceklere Nisa’nın teklif vermesi üzerine açık artırmadan vazgeçen Sercan akıllara aşk iddialarını getirdi

Yarışma devam ederken sosyal medyada Nisa ve Sercan  arasında yeni bir aşkın kıvılcımlandığı konuşulmaya başlandı. İkilinin arasındaki gülüşmeler ve birbirleriyle olan konuşmaları iddiaları güçlendirdi. Bugün yayınlanan açık artırma bölümünde Sercan’ın Nisa’na olan bakışları da dikkatlerden kaçmadı.

İkili Arasında Aşk Var Mı?

sercan ve nisa aşk

Sercan’ın açık artırma sırasında sık sık karşı takımda yarışan Nisa’na jestler yapması, açık artırmadan kendisi ile birlikte takım arkadaşlarını da engelleyerek fırsat vermesi izleyiciler tarafından eğlenceli anlar olarak değerlendirildi.

İddiaların artması üzerine Acun Ilıcalı katıldığı canlı yayında konu hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında ‘Sercan’ın Nisa’na bir ilgisi olduğunu görebiliyorum. Henüz Nisa cephesinden bir adım atıldığını görmedim. Karşılıklı olarak bir ilgi var mı yok mu emin değilim. Bizde ekranlardan izlediğimiz kadarını biliyoruz. Daha fazla yorum yapmak istemiyorum’ dedi.

İkili arasında yaşananlar izleyici tarafından çok sempatik bir durum olarak bulunurken aynı zamanda bundan sonrasında neler yaşanacağı da merakla bekleniyor. İkili arasında aşk olmasını isteyen pek çok fanının olduğu öğrenildi.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı