Yaşam

Survivor’da Takım Değişikliği Yapıldı? Kimler Hangi Takımda Yarışacak?

Survivor’da en çok izlenen bölümlerden birisi olan birleşme partisinden sonra takımlar için yeni bir dönem açıldı. Birleşme partisinden sonra Ünlüler ve Gönüllüler için ilk ada konseyi büyük bir sürprizle tamamlandı. Acun Ilıcalı tarafından alınan yeni bir karar duyuruldu. Yeni kararı duyan yarışmacılar şaşkınlıklarını gizleyemediler.  

Alınan yeni karar sonrasında takımlarda değişiklik yapılmasına karar verildi. Gönüllüler takımında yarışan Yasin karar sonrasında üzgün olduğunu belirtirken ‘gitmek istemiyorum’ diyerek şaşkınlığını bir kez daha ortaya koydu. Yeni takım açıklamasının ardından pek çok kişi yeni takımların nasıl oluşturacağını merak etmeye başladılar.

Takımlarda Neden Değişiklik Kararı Alındı?

survivor birleşme

Birleşme partisinden sonra yarışmayı biraz daha hareketlendirmek için yeni kararların alınması bekleniyordu. Alınan karar yarışmacıları olduğu kadar ekran başındaki izleyicileri de çok şaşırttı. Bu kararın takımlar arasında rekabetin artırılması için alındığının altı özellikle çizildi.

Yeni Takımlar Nasıl Belirlendi? Kimler Takım Değiştirdi?

Acun Ilıcalı şaşırtıcı kararların alındığı konsey içerisinde Gönüllüler takımında yarışan bir erkekle, Ünlüler takımında yarışan bir erkek yarışmacının yer değiştireceğini açıkladı. Yeni takım ise belli oldu. Yapılan değişiklik sonrasında Ünlüler Takımı’nda yarışan Berkan Gönüllüler Takımı’na geçti. Gönüllüler Takımı’nda yarışan Yunus Emre ise Ünlüler Takımı’na geçti. Yapılan değişiklik sonrasında Survivor’da tüm dengelerin değişmesi bekleniyor. Bu süreçte takımların yarışlarda göstereceği performanslar ve adadaki yaşam da merak konusu oldu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı