Yaşam

Tekno10 Instagram Hesabını Takip Edin Netflix Üyeliğini Kazanın!

Karantina süresince yetkililer sosyal izolasyona dikkat çekerken, mecbur kalmadıkça dışarı çıkılmaması yönünde çağrılarını her fırsatta yeniliyorlar. Sosyal izolasyonun devam ettiği şu günlerde sosyal medya platformlarının kullanım oranları arttı.

En çok kullanılan platformlardan birisi de Netflix oldu. Dizi ve film izleme platformu olan Netflix abone sayısını artırdı. Trafiğin yoğun olduğu söylenirken, evde kaliteli zaman geçirmek isteyen pek çok kişi tarafından aktif olarak tercih ediliyor. Karantina sürecini evde geçirirken canınız sıkılmasın diye Tekno10 ailesi olarak size bir sürprizimiz var!

Netflix Üyeliği Hediye Ediyoruz!

Evde kalıp daha çok dizi, film, belgesel izleyin diye tam 5 kişiye 2 aylık Netflix üyeliği veriyoruz. Yapmanız gerekenler çok basit! Hesabımızı takip edip, en çok sevdiğiniz film, dizi ya da belgeseli yorum olarak yazıp sevdiğiniz bir arkadaşınızı etiketlemeniz yeterli.

Evde kaldığınız bugünleri daha fazla dizi ve film izleyerek geçirmek ister misiniz? 2 aylık Netflix üyeliği için;

  • Tekno10 instagram adresini takip etmek ve sevdiğiniz bir arkadaşınızı izlemekten keyfi aldığınız bir film, dizi ya da belgeselle etiketlemelisiniz.
  • Yorum sınırınız bulunmuyor. İstediğiniz kadar arkadaşınızı etiketleyebilirsiniz.
  • Çekiliş hesapları katılımcı olamayacağı için kendi hesabınızla katılmanızı öneririz.
  • Çekilişe katılmak için 13 Nisan 2020 tarihi saat 09:00’a kadar zamanınız var.
  • Çekiliş sonucunda 2 aylık Netflix üyeliğini kazanan 5 kişi 13 Nisan 2020 tarihinde saat 14:00’a kadar instagram postunun altında paylaşılacak.
  • Üyelik Netflix temel üyeliği olarak belirlendi. Süresi ise 2 ay olacak.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı