Yaşam

THY Corona Virüs Hakkında Açıklama Yaptı

Türk Hava Yolları tüm dünyanın büyük bir tedirginlikle takip ettiği Corona Virüsü hakkında kısa bir açıklamada bulundu.  Corona Virüsü’nün Türkiye’ye taşınmasından endişe eden Türk vatandaşları, hem Çin seferlerine devam edilmesi hem de havaalanında alınan güvenlik önemlerinin yeterli olup olmadığı konusunda şüphe içerisindeydi. Artan soru işaretlerini dikkate alan Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşaviri Yahya Üstün Twitter’da konu ile ilgili bir açıklama yaptı.

Büyük ilgi çeken açıklamada ”Türk Hava Yolları olarak Çin’de ortaya çıkan Corona Virüsü ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İlgili kurum ve kuruluşlarla gerekli değerlendirmeleri yapıyoruz. Değerlendirmelere göre sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz” ifadeleri yer aldı.

Corona Virüsü ilk olarak Çin’in Wuhan bölgesinde ortaya çıktı. Kısa süre içinde şehrin karantina altına alınmasına rağmen virüs yalnızca Çin’i değil, dünyanın pek çok farklı bölgesini tehdit ediyor. Oldukça bulaşıcı olduğu söylenen virüsün henüz kesin bir tedavisi yok.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı