Yaşam

Ünlülerin Kullandığı Akıllı Telefonlar

Akıllı telefonlar gün geçtikçe hayatımızın daha da içine girmeye ve hayatımızı daha da kolaylaştırmayı devam ettirmektedir. Her tarza, her bütçeye ve herkese göre artık bir akıllı telefon bulmak çok kolaydır ve günümüzde insanlığın büyük bir çoğunluğu akıllı telefon kullanmaktadır. Her insan kendi zevkine ve tarzına göre akıllı telefon seçmektedir ve kullanmaktadır. Günümüzde herkes gibi popüler ve ünlü insanlarda akıllı telefon kullanmaktadır. Peki hangi ünlü hangi akıllı telefonu kullanmaktadır.

Bülent Ersoy

İlk olarak güçlü sesiyle ünlü olan ve yılların sanatçısı Diva lakaplı Bülent Ersoy’dan başlayalım. Giydiği pahalı elbiseler ve kullandığı pahalı aksesuarlar ile adından çokca bahsettiren Bülent Ersoy’un telefon seçimi yine pahalı bir marka. Sadece lüks telefon üreten ve bu telefonları yüksek fiyata satan Vertu markası Bülent Ersoy’unda tercih ettiği bir telefon markası.

Bülent Ersoy’un Vertu marka telefonu

Serdar Ortaç

Günümüzde geçirdiği hastalıklar ve talihsizliklerle gündemde olsa da eskiden şarkılarıyla ve tarzıyla oldukça popüler olan ve popüleritesini hala daha koruyan Serdar Ortaç ise Apple markasının ürettiği iPhone model telefonu kullanmaktadır.

Acun Ilıcalı

Yaptığı programlar ve elde ettiği başarılarla gündemde olan magazin dünyasındanda adı eksik olmayan Acun Ilıcalı’da iPhone’lardan vazgeçmiyor. Apple markasının ürettiği iPhone’ler Ilıcalı’nın da tercih ettiği telefon marka ve modeli.

Çağatay Ulusoy

Son yıllarda oldukça popüler olan ve yüzünü bir çok popüler dizide gördüğümüz yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ise Samsung marka telefon kullanmayı tercih ediyor. Sadece telefonla kalmayıp Samsung markasının akıllı saatlerini de kullanan Ulusoy diğer ünlülere göre farklı bir tarz teknolojik yaşam sürüyor.

Ali Koç

İş dünyasının önemli isimlerinden olan ve son yıllarda spor camiasında da adını sıkça duyduğumuz Fenerbahçe’nin başkanı Ali Koç Blackberry marka telefon kullanıyor. Koç’un bu marka telefonu kullanma sebebi Blackberry marka telefonun iş insanları için üretilmiş olması ve diğer telefonlara nazaran daha fazla güvenli olması.

Ali Koç’un Blackberyy marka telefonu

Demet Akalın

Uzun yıllardır oldukça popüler olan Twitter ve Instagram gibi sosyal medyada milyonlarca takipçiye sahip olan Demet Akalın’da bir iPhone kullanıcısı ancak Akalın’da teknolojinin sıkı takipçisi ve akıllı saat kullanmayı da oldukça seviyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı