Yaşam

Ünlülerin Yastıklı Pozları Sosyal Medyayı Salladı!

Koronavirüsle mücadele hız kesmeden devam ederken, salgının büyümesini engellemek için evde kalmanın önemine vurgu yapılıyor. Dünya genelinde pek çok insanın evde kaldığı bu dönemlerde, ünlüler sosyal medya hesaplarında paylaşımlara devam ediyor.

Sosyal medyanın sık sık kullanıldığı bu günlerde yeni akımlar gündeme gelmeye devam ediyor. Yeni paylaşım akımlarına ünlülerin de katıldığı görülürken, yapılan paylaşımlar dikkat çekmeye devam ediyor. Son zamanların en gözde ve dikkat çeken akımlarından birisi olan ‘Quarantine Pillow Challenge’ sosyal medya kullanıcılarının da gözdesi haline geldi.

Yastık ve kemerle verdikleri pozlarla gündeme oturan ünlülerin paylaşımlarına yorum ve beğeni yağıyor. İşte akıma uyan ünlüler;

Şeyma Subaşı Poz Veren İsimlerden Oldu

şeyma subaşı

Yaptıklarıyla ve paylaşımlarıyla son derece dikkat çeken Şeyma Subaşı, sosyal medyadaki akıma da ayak uydurdu. Yastık ve kemerle verdiği eğlenceli pozları sosyal medya hesabında paylaştı. Subaşı’nın fotoğrafının altına yüzlerce yorum geldi. Kimi fotoğrafı beğenirken kimi de gereksiz bir akım olarak değerlendirdi.

Eda Taşpınar Yeni Akımı Kaçırmadı

eda taşpınar

Sosyal medyada gündeme gelen akımlar denilince akla ilk olarak Eda Taşpınar geliyor. Yastık ve kemerle birlikte yatakta verdiği poz kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi.

Dila Tarkan’da Akımı Kaçırmadı

dila tarkan

Sosyetenin önemli isimlerinden biri olan Dila Tarkan, eğlenceli paylaşımları ve gittiği festivallerle sosyal medyada dikkat çekiyordu. Şimdilerde evde olan güzel isim kısa sürede sosyal medyadaki akıma da ayak uydurduğunu gösterdi. Yastıklı pozu kendine göre uyarlayan güzel isim takipçilerinden tam not aldı.

Enis Arıkan Yastık Pozuyla Çok Konuşuldu

enis arıkan

Kadınların verdiği yastıklı poz akımına, yakışıklı ve komik oyuncu Enis Arıkan’da katıldı. Yatakta verdiği yastıklı pozla eğlenceli bir paylaşım yapan Enis Arıkan’ın fotoğrafına yorum yağdı.

Ünlü Youtuber’da Akıma Uyum Sağladı

duygu özaslan

Paylaşımlarıyla çok konuşulan ve zaman zaman gündeme gelen ünlü youtuber Duygu Özaslan, yastıklı akıma uyum sağlayan isimlerden oldu. Güzel youtuber verdiği pozla dalga geçerken ‘beni artık ciddiye almayın’ yorumunu paylaştı. Kısa sürede paylaşımı yorum yağmuruna tutuldu.

Ünlü Tasarımcı da Akımı Çok Sevdi

aslı gürer

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Aslı Gürer, tasarımlarıyla ve fotoğraflarıyla binlerce takipçiye ulaşmaya devam ediyor. Yastık akımına uyan güzel isim kısa sürede dikkat çekti.

Yeşim Erçetin Akımdan Geri Kalmadı

yeşim erçetin

Eski manken ve şarkıcı Yeşim Erçetin sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden birisi. Evde kalma çağrısını yineleyen Türk isim cesur pozuyla dikkatleri üzerine çekti.

Yabancılarda Akımı Çok Sevdiler

Daphne Constantinopolos isimli yabancı blog yazarı sosyal medyada akımları en çok seven isimlerden birisi olarak ifade ediliyor. Güzel isim verdiği pozla pek çok kişiye ilham oldu.

The Fashion Muse Pek Çok İsme İlham Oldu

the fashion muse

The Fashion Muse isimli moda bloggeri yastıklı pozuyla beğeni topladı. Sosyal medyadaki challengelere ayak uyduran güzel isim yastık akımını da kaçırmadı.

Allegra Benini Akımı Seven Ünlü İsimler Arasında

Ünlü youtuberlar ve bloggerlar arasında ünlü olan akım Allegra Benini tarafından da yapıldı. Instagram adresinden paylaştığı yastıklı fotoğrafı takipçileri tarafından çok sevildi.

Pınar Yaranır Akımı Kaçırmadı

Hem şarkıcı hem de influancer olan Pınar Yaranır sosyal medyada yastık akımını kaçırmadı. Büyük tüylü bir yastıkla verdiği poz sonrası kısa sürede takipçilerinin ilgisini çekti.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı