Yaşam

Unutulmaz Şarkılarıyla Onurcan Özcan’ın Hayatı Hakkında Bilinmeyenler! Genç Müzisyenin Ölüm Tarihi!

2018 yılında arkadaşlarıyla birlikte bir balıkçı teknesiyle denize acılan ve ardından çıkan fırtınada teknenin batmasıyla kaybolan genç şarkıcı Onurcan Özcan, yaşanan kazada hayatını kaybetti. Genç şarkıcı besteleri ve yaptığı şarkılarla kısa sürede pek çok kişinin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. Öldüğü günden bu yana eserleri, hayatı ve yaptığı müzik çalışmalarıyla aranmaya devam eden Onurcan Özcan aslında kimdir?

Onurcan Özcan’ın Hayatı

Henüz 21 yaşında hayata gözlerini yuman genç şarkıcı uzun yıllardır müzik çalışmalarını sürdürüyordu. Solist olarak tanınmasına rağmen aslında pek çok bestesinin olduğu ortaya çıktı. Söz yazarı olarak da çalışmalar yapan genç müzisyen pek çok şarkıcıya bestelerini vermiştir.

Önceleri amatör bir müzisyen olarak tanınan genç isim hem sosyal medya hesabından hem de Youtube kanalından yapmış olduğu bestelerini ve müzik çalışmalarını aktif olarak paylaşıyordu. Ruha dokunan şarkıları ile son yıllarda gençlerin en sevdiği müzisyen haline gelmişti.

Dilden dile hala söylenen ve dinlenen ‘Yaramızda Kalsın’, ‘Yalnızlığın Ezgisi’, ‘Çilingir’, ‘Kibrit’, ‘Gülümse Kadın’, ‘İntihaşk’ gibi besteleri şimdilerde de en çok dinlenenler arasında yer alıyor. Ölümünün ardından genç müzisyenin kız arkadaşı da derin bir üzüntüye boğulmuştu. Sevenlerinin ve ailesinin adını yaşatmak için çabaladığı genç müzisyenin, yaşasaydı pek çok başarılı müzik çalışmasına imza atacağı ve daha fazla yükseleceği düşünülüyordu.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı