Yazılım

Blogger Temaları HTML

Google’ın en eski hizmetleri arasında yer alan Blogger, insanların ücretsiz bir şekilde blog açarak paylaşımlar yapmasına izin veren dünyanın en büyük blog alt yapıları arasındadır. Blogger temaları HTML başlıklı bu yazımızda, en sevilen Blogger temaları hakkında kısa bilgilere değindik. Verdiklerimizin dışında, ücretli ve ücretsiz yüzlerce tema olduğunu söyleyebiliriz.

Blogger Temaları HTML

Blogger Temaları HTML

Dzine Blogger Teması

Farklı alanlarda paylaşımlar yapmak istediğiniz bir blogger siteniz varsa, Dzine teması kullanışlı özellikleriyle orta ölçekte işinizi fazlasıyla görecektir. Adeta bir SEO canavarı olan bu tema, mobil uyumlu olduğu gibi hızlı yapısıyla da tercih edilenler arasında yer alıyor. Açılır menü özelliğinin bulunduğu tema, aynı zamanda içeriklerin sosyal mecralarda paylaşılması için sosyal medya butonları da içeriyor. Bunların yanı sıra birçok sosyal medya sitesinden yorum yapılabilmesine imkân veren, yorum sistemleri de bulunmaktadır.

Bolt Blogger Teması

Genel blog sayfalarından ziyade, firma blog sayfaları için daha elverişli temalardan birisidir. Az kategoriye sahip olan tüm blogger sayfalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz tema, yine SEO bakımından oldukça önemli özelliklere sahip. Temanın mobil uyumlu olması da, günümüzde en fazla kullanılan cihazların başında gelen mobil cihaz kullanıcılarına hitap edilmiş bir tema olarak ön plana çıkıyor.

N Light Blogger Teması

Özellikle magazin, haber ve benzeri blogger açmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Mobil uyumunun yanı sıra muhteşem SEO puanıyla dikkat çeken tema, şık görüntüsüyle rağbet gören temalardan birisidir.

Braxton Blogger Teması

Farklı birçok kategori için kullanabileceğiniz tema, en çok magazin siteleri için tercih edilebilecekler arasında yer alıyor. Sade olduğu kadar şık bir görüntüye sahip temanın yapışkan açılır menüsü ve yazar eklentileri, temanın daha kullanışlı hale gelmesine imkân veriyor. Tema ayrıca SEO puanı yüksek ve mobil uyumlu bir temadır.

Mymag Teması

Özellikle haber tarzı blogger sayfalarında kullanılan Mymag teması, magazin ve dergi siteleri için de tercih edilen temalardan birisidir. Mobil uyumlu ve SEO dostu olmasıyla öne çıkan tema, benzer yazılar eklentisi, yazar hakkında ve ana sayfa etiket gibi eklentileriyle de dikkat çekmektedir. Ayrıca açılır üst menüye sahip olması Blogger Temaları HTML başlığı altında verdiğimiz temalar arasında da en şık olanlardan birisidir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı